قدوس: شرایط تیم آمیان هر روز بهتر می‌شود

سامان قدوس گفت: احساس می‌کنم که شرایط تیم آمیان هر روز بهتر می‌شود...

به گزارش مدال، سایت le11amienois فرانسه به دنبال شکست تیم آمیان برابر مون پلیه در هفته بیستم لیگ دسته‌اول این کشور  گفت‌وگویی از سامان قدوس منتشر کرد که در زیر می‌خوانید:

* چه احساسی پس از این شکست دارید؟

احساس خوبی نیسست، زیرا معتقدم ما شایسته چیزهای بیشتری در این بازی بودیم. یک ضربه پنالتی داشتیم و فرصت‌های دیگر گلزنی برای آمیان ایجاد شده بود. احساس می‌کنم که شرایط تیم آمیان هر روز بهتر می‌شود. مسائل مثبتی هستند که می‌توانیم از آنها در بازی بعدی با رنس بهره ببریم. هنوز هم چیزهای زیادی در تیم آمیان وجود دارند که باید بهبود یابند و کارهایی انجام دهیم. باید سخت کار کنیم و پیروزی‌های آمیان فرا خواهند رسید.

* در نیمه نخست خیلی خوب بازی کردید، اما در نیمه‌دوم شرایط سختی داشتید...

ما در نیمه نخست خیلی زود به گل رسیدیم. این مسئله باعث شد حریف ما را تحت فشار قرار دهد و در نهایت با نتیجه 2 بر یک پیروز شد. این نتیجه بدی برای آمیان بود. باید همچنان سخت تمرین کنیم و به خودمان ایمان داشته باشیم.

* به نظر می‌رسید فشار زیادی روی تیم آمیان وجود دارد؟

بله، اما باید با آن زندگی کنیم! ما در این موقعیت قرار داریم و باید از آن خارج شویم. نگرانی وجود ندارد، زیرا 18 بازی دیگر در لیگ  باقی‌مانده و درگیر جام حذفی هم که نیستیم. فقط بازی‌های لیگ فرانسه برای ما وجود دارند. بنابراین برای من جای هیچ‌گونه اضطرابی نیست.

*  آمیا چه چیزی کم دارد؟

موفقیت و ما روی آن کار می‌کنیم. شاید فرصت کار سخت را از دست دادیم و در تمرین‌ها غفلت کردیم. باید سخت تمرین کنیم و موفقیت‌ها باز می‌گردند.

* روز چهارشنبه بازی مهمی پیش‌رو دارید...

 باید خواب، تغذیه و آمادگی جسمانی خوبی داشته باشیم و امیدوارم که در این بازی پیروز شویم. به هر حال پیروزی باید تنها هدف‌مان باشد و چاره دیگری نداریم. خیلی به دوردست‌ها نگاه نمی‌کنیم و تمرکزمان روی همین بازی است.

تیم آمیان با 17 امتیاز در رتبه هجدهم جدول 20 تیمی لیگ دسته‌اول فرانسه است.

بیشتر ببینید:

تاثیر سامان قدوس روی تک گل آمیان برابر مون‌پلیه / ویدیو

 

تگ ها


فوتبال ایران سامان قدوس آمیان فرانسه فوتبال