قراربود اوزیل به آسیا بیاید

هافبک آلمانی در فوریه فصل گذشته قراردادی جدید با آرسنال امضا کرده بود. ارکوت سوگت، مدیر برنامه های مسوت اوزیل اذعان کرد که ......

هافبک آلمانی در فوریه فصل گذشته قراردادی جدید با آرسنال امضا کرده بود.

ارکوت سوگت، مدیر برنامه های مسوت اوزیل اذعان کرد که موکلش در تابستان با پیشنهادات بزرگی از قاره آسیا مواجه شده که آنها را رد کرده است.

به گزارش مدال،به نقل از اسکای اسپورتس، او در این خصوص بیان کرد: پیشنهادات بزرگ و دیوانه کننده ای برای مسوت از آسیا وجود داشت ولی برای او پول و مسائل مالی فاکتور بزرگی نیست. البته پول چیزی است که هرکسی باید در نظر بگیرد و بخش مهمی ایفا می کند ولی باید به خاطر داشته باشیم که توانایی های فوتبالی تنها یک جنبه از یک مذاکرات است. امروزه نیز مسائل اقتصادی در زندگی یک فوتبالیست تاثیر زیادی دارد.

وی اضافه کرد: مسوت بیشترین تعداد دنبال کننده در شبکه های اجتماعی را میان بازیکنان لیگ برتر در اختیار دارد و فکر می کنم فروش پیراهن او نیز در باشگاه آرسنال رکوددار است. بنابراین برند مسوت بسیار بزرگ بوده و او بازیکنی است که در کشورهای مختلف بازی کرده و در جام های جهانی نیز به همراه تیم ملی آلمان حضور یافته است. او کسی است که در سراسر جهان شناخته شده است و باشگاه نیز از چنین بازیکنانی درآمدزایی می کند اما به هر حال این خواسته قلبی اوزیل است که در آرسنال به فوتبالش ادامه دهد.

تگ ها


مسوت اوزیل آرسنال لیگ برتر فوتبال