قرارداد استراماچونی روی هوا!/سه عضو هیات مدیره مخالف مربی ایتالیایی

مذاکره مدیرعامل و معاون باشگاه استقلال با استراماچونی گویا چندان با رضایت هیات مدیره این باشگاه نبوده است....

به گزارش خبرنگار مدال، در حالی شب گذشته امیرحسین فتحی صحبت از مذاکره مستقیم با استراماچونی را رسانه ای کرد و البته تاکید کرد که این موضوع روز شنبه نهایی می شود که بسیاری از منابع خبری یکی از علت های نهایی شدن این موضوع در روز شنبه را بررسی قرارداد این مربی در جلسه روز پنجشنبه هیات مدیره اعلام کردند. حالا اما مصاحبه های مختلفی از اعضای هیات مدیره و مسئولان باشگاه منتشر می شود که نشان از اختلاف نظر شدید در خصوص این مربی ایتالیایی در باشگاه استقلال است.

میرشاد ماجدی، عضو هیات مدیره استقلال در گفت و گویی اعلام کرد که آقایان یک اسم آوردند و گفتند با همین مربی ببندیم. من هم گفتم که استراماچونی را قبول ندارم! ماجدی در ادامه گفت: من که نه در پیدا کردن این مربی نقش داشتم و نه تحقیقی در مورد او کرده بودم چرا باید به ترکیه برای امضای قرارداد می‌رفتم؟ به من گفتند استراماچونی مربی خوبی است ولی من گفتم این نظر شما است! من او را قبول ندارم.

خلیل زاده نایب رئیس هیات مدیره استقلال نیز در مصاحبه ای کوتاه گفت: اگر استراماچونی بنا به هر دلیلی سرمربی نشد این مهم به مجیدی سپرده شود. از همین یک جمله می توان فهمید که خلیل زاده نیز چندان حامی مربی ایتالیایی نیست و از میان گزینه های داخلی هم طرفدار فرهاد مجیدی است.

هادی مباشری، معاون باشگاه استقلال اما ترجیح داد در این خصوص اظهار نظر مستقیمی نداشته باشد و گفت: ۹۰ درصد موضوع جذب استراماچونی حل شده است. به هر حال این کار ماموریت جناب فتحی بوده که به همراه  خطیر هستند. مسئولیت نقل و انتقالات با ایشان است.

کامران منزوی، دیگر عضو هیات مدیره هم در این خصوص گفت: باید وضعیت تعیین تکلیف سرمربی را از شخص مدیرعامل بپرسید زیرا طبق اساسنامه ایشان مسئول انتخاب سرمربی و پروسه حضورش در استقلال هستند. منزوی تاکید کرد که در جلسه هیات مدیره در این خصوص بحث خواهیم کرد تا هرچه زودتر تکلیف سرمربی مشخص شود. منزوی پیش از این نیز معترض بود که چرا جلسه هیات مدیره به خاطر سفر آقایان لغو شده است. منزوی در لفافه گفته است باید می آمدید تا استراماچونی را بررسی می کردیم.

این طور که از شواهد و قرائن پیداست سه عضو هیات مدیره مخالف حضور استراماچونی بر روی نیمکت استقلال هستند و البته همان ها بارها هم تاکید کرده اند که برای انتخاب سرمربی به فتحی اختیار تام داده اند.

قطعا همه چیز در جلسه هیات مدیره که فردا برگزارخواهد شد، مشخص می شود. مسئولان باشگاه استقلال باید هرچه سریعتر در خصوص نیمکت این تیم به جمع بندی نهایی برسند چرا که ساعت ها برای استقلال در گذر است و این تیم همچنان بلاتکلیف است...

 

اخبار مرتبط:

میرشاد ماجدی: استراماچونی را قبول ندارم!
مخالفت با استراماچونی بعد از اختیار تام به فتحی/بازی های پشت پرده
اظهارات متناقض هیات مدیره استقلال

 

تگ ها


استراماچونی قراردا استراماچونی هیات مدیره استقلال جلسه هیات مدیره استقلال مدیرعامل استقلال استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال