قرارداد با استقلال؛ به صرف چای و قلیان!

یادداشت/هر روز در گزارش تمرینات استقلال یک جمله کلیشهای و تکراری میخوانیم؛ فلانی و فلانی به دلیل مصدومیت جداگانه تمرین کردند! استقلال اساساً دو جور قرارداد میبندد: یکسری با بازیکنانی که خوبند، ولی آپشن قراردادشان طوری است که هرو ......

یادداشت/هر روز در گزارش تمرینات استقلال یک جمله کلیشه‌ای و تکراری می‌خوانیم؛ «فلانی و فلانی به دلیل مصدومیت جداگانه تمرین کردند!»
استقلال اساساً دو جور قرارداد می‌بندد: یکسری با بازیکنانی که خوبند، ولی آپشن قراردادشان طوری است که هروقت هوس کردند و دیگر با استقلال حال نکردند می‌توانند بروند! سری دوم هم کسانی هستند که اساساً با کلینیک استقلال قرارداد می‌بندند نه با باشگاه استقلال!
در شرایطی که یک فیزیوتراپی ساده حداقل ۷۵ هزار تومان آب می‌خورد یکسری از بازیکنان وقتی مصدوم می‌شوند به این فکر می‌افتند که به جای هزینه کردن در کلینیک‌های سطح شهر با باشگاه استقلال قرارداد ببندند که هم پول فیزیوتراپی ندهند و هم اسم و عکس‌شان در روزنامه‌ها و سایت‌ها و کانال‌ها باشد! خب چه چیزی جذاب‌تر از این؟
شما اگر مصدوم بودید و مثلاً می‌دانستند حداقل تا ۶ ماه حتی نمی‌توانید بدوید، بدتان می‌آمد با باشگاه استقلال قرارداد ببندید؟ مسلماً اگر پرسپولیسی هم بودید از این مسئله استقبال می‌کردید.
شما با پا یا کمر مصدوم حداقل یک میلیارد از استقلال می‌گیرید و هر روز به صورت رایگان در کلینیک دکتر نوروزی (که انصافاً پرسنل خوب و زحمتکش و کاربلدی هم دارد) درمان می‌شوید. بعد هم اگر آن یک میلیارد را ندادند به AFC شکایت می‌کنید و حداقل ۵۰۰ میلیونش را زنده می‌کنید. می‌ماند بساط چای و قلیان و... که ان‌شاءا... آن هم در اسرع وقت فراهم می‌شود.

 

فرهاد اشراقی/خبر ورزشی

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال