قرارداد براندائو تا ساعاتی دیگر رسمی می‌شود/ تغییرات قبل از شروع لیگ

قرارداد جونیور براندائو مهاجم برزیلی موردنظر باشگاه پرسپولیس تا ساعاتی دیگر رسمی می‌شود و احتمال اینکه تغییرات مدیریتی را بعد از این قرارداد شاهد باشیم دور از انتظار نیست....

به گزارش مدال، قرارداد جونیور براندائو تا ساعاتی دیگر نهایی می‌شود.

_جونیور براندائو بامداد امروز وارد تهران شد و از هفت صبح تست پزشکی او شروع شد. اولین اقدام عکسبرداری ام آر آی بود چون مشخص شدن نتیجه آن مستلزم زمان بیشتر بود و هدف مشخص شدن نتایج تست و  رسمی شدن قرارداد تا امشب. جونیور سایر تست ها را هم پشت سر گذاشته و پاسخ آن به گفته پزشکان این بوده که مشکلی ندارد.
_جذب مهاجم در آستانه شروع لیگ نهایی شد و البته تلاش برای رسمی شدن هر چه زودتر  آن خود علت دارد و آن کناره گیری عرب بعد از این انتقال است. جونیور برخلاف تصورات حتی به احتمال فراوان  امشب قرارداد نهایی را امضا می کند و آن چیزی که قبل از سفر امضا کرده کلیات و در واقع قرارداد اولیه بوده. قرار داد براندائو به احتمال زیاد  امشب رسمی می شود و سپس برای ای تی سی هم اقدام خواهد شد. او از فردا در تمرینات شرکت می کند.
_ جذب براندائو  آخرین اقدام مدیریتی ایرج عرب است و هیات مدیره جدید احتمالا فردا شب معرفی و در ادامه مدیر عامل جدید هم انتخاب و معارفه خواهد شد. احتمال دو تغییر در هیات مدیره وجود دارد. آیا  تا فردا مشخص می شود از میان گزینه های موجود و مطرح شده  چه کسی مدیر عامل خواهد شد؟

بیشتر بخوانید:

تغییر مجدد محل تمرین پرسپولیس

 

تگ ها


José Brandão Gonçalves Júnior پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال