قرارداد ترابی و رسن تمدید می‌شود/ مقداری از پول برانکو آماده است

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه اسکلت این تیم برای فصل آینده حفظ می‌شود، از تمدید قرارداد بشار رسن و مهدی ترابی دو بازیکن کلیدی این تیم خبر داد....

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی رسول پناه درباره قهرمانی پرسپولیس در لیگ برتر گفت: این قهرمانی ویژگی هایی داشت از جمله چهار قهرمانی متوالی در فاصله چهار هفته مانده به پایان لیگ. این رکوردی است که پرسپولیس به دست آورده.

وی درباره وضعیت بازیکنان این تیم برای فصل آینده تصریح کرد: قبلا گفته بودم هدف ما حفظ اسکلت تیم است؛ بخصوص نفراتی مثل مهدی ترابی و بشار رسن که در پایان فصل ادامه همکاری ما برقرار خواهد شد.

سرپرست باشگاه پرسپولیس تاکید کرد: بازیکنان پرسپولیس بزرگ هستند و پیشنهادات زیادی دارند ولی بحث بر سر این است که در اوج هستیم و قهرمان شده ایم. بنابراین سیاست ما حفظ اسکلت تیم است.

رسول پناه درباره زمان مشخص شدن دیگر اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس، یادآور شد: این در حیطه اختیارات مجمع است ولی فکر می کنم تا یکی دو هفته آینده مشخص می شود.

سرپرست باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه بیشتر مشکلات مالی این تیم با ایجاد درآمدهای پایدار حل شده است، گفت: مهمترین دغدغه ما پرداخت پول برانکو است. سعی کردیم تا روز مقرر یعنی ششم آگوست (۱۶ مرداد) این بدهی را تامین کنیم. مقداری از این پول را آماده کردیم. بدهی به برانکو مبلغ بسیار بالایی است. پرسپولیس تیم بزرگی است و هزینه هایش هم سنگین است. سعی می کنیم این مشکل بزرگ که دغدغه اصلی هواداران هم هست را رفع کنیم. برانکو گردن پرسپولیس حق دارد. 

تگ ها


مهدی رسول پناه تیم فوتبال پرسپولیس بشار رسن