قرارداد ترکمانچای منصوریان: وام‌ ۴میلیاردی

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- علیرضا منصوریان به ته خط رسیده اما حمایت های عجیب رضا افتخاری مدیرعامل استقلال همچنان او را به عنوان گزینه اصلی آبی ها نگه داشته است ......

به گزارش مدال به نقل از آی اسپورت- علیرضا منصوریان به ته خط رسیده اما حمایت های عجیب رضا افتخاری مدیرعامل استقلال همچنان او را به عنوان گزینه اصلی آبی ها نگه داشته است. این حمایت عجیب گویا به روابط مالی آقای مدیر و سرمربی ارتباط  دارد. رضا افتخاری که مدتی قبل مشخص شده بود با پیش دریافت های میلیاردی از اسپانسر فصل گذشته باشگاه، استقلال را در آستانه فاجعه مالی قرار داده حالا مجبور به حمایت از سرمربی شکست خورده تیم اش استگویا قرارداد ۴میلیاردی منصوریان برای سه فصل به صورت یکجا پرداخت شده. وامی که از موسسه مالی کوثر اسپانسر استقلال گرفته شده و تقدیم منصوریان شده، و قسط های آن را باشگاه استقلال می دهد. منصوریانی که مبلغ میلیاردی قرارداد خود را به صورت یکجا دریافت کرده حالا تحت هیچ شرایطی رضایت نمی دهد پول دریافت شده را پس داده و استعفا دهد. او خواسته این پول از طرف باشگاه به او بخشیده شود و مجبور به بازپرداخت نباشد، تا به استعفا راضی شده و دست باشگاه را برای تغییر باز بگذارد.

این ترکمانچای داخلی نشان می دهد که عمق مشکلات مدیریتی و فنی استقلال نامعلوم است و هر دم از این باغ بری می رسد. افتخاری متدهای تازه ای از مدیریت را به نمایش می گذارد و هیچکس هم نتوانسته برای سوال های بی جواب باشگاه استقلال پاسخی بگیرد. مشخص نیست سرمربی ای که فصل را با شکست 6-1 به پایان رسانده چگونه و روی چه اصولی قراردادی ترکمانچای گونه می بندد؟ مشخص نیست استقلال چه شرایطی از لحاظ مالی دارد و شفافیت در این باشگاه به صفر میل می کند. در این موضوع وزارت ورزش هم چندان بی تقصیر نیست. هیئت مدیره استقلال در پایان فصل نقل و انتقالات بدون هیچ فرصت تاثیرگذاری به باشگاه اضافه شدند و در این مدت هم نشان دادند برای رفع ابهامات استقلال اگر تلاشی هم می کنند نتیجه ای ندارد و توانایی شان در حد و اندازه های مدیریت باشگاه بزرگی مثل استقلال نیست.

در این شرایط عجیب هواداران استقلال مانده اند که صدای اعتراض شان را کجا بلند کنند؟ برای وزیری که هیئت مدیره ای در پایین ترین سطح ممکن تشکیل داده؟ برای مدیری که اعتقادی به شفافیت ندارد و گام های مالی اش کاملا رو به عقب و ورشکست کننده است؟ یا به سرمربی ای که با ادعای عاشقی و تغصب نسبت به استقلال روی نیمکت این تیم نشسته اما حالا برای شکست پشت شکست میلیاردها پول گرفته و از اضافه برداشت هایش هم دل نمی کند؟

 

تگ ها


اخبار روز استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال