قرارداد جدید گابریله پین آماده شد

با اعلام مدیرعامل استقلال قرارداد مربی ایتالیایی مد نظر فرهاد مجیدی آماده شده است....

به گزارش "ورزش سه"، از روزی که فرهاد مجیدی سرمربی استقلال اعلام کرد گابریله پین مربی سرشناس ایتالیایی برای حضور در کادرفنی این تیم به زودی راهی ایران می‌شود حدود یکماه گذشته و هنوز قرارداد این مربی نیز امضا نشده است!


چند روز قبل بود که مشخص شد مدیرعامل استقلال بندی در قرارداد گابریله پین قرار داده که در صورت پرداخت نشدن مطالبات این مربی او حقی برای شکایت به فیفا و دادگاه عالی ورزش ندارد! این موضوع با مخالفت پین و البته اعتراض شدید فرهاد مجیدی مواجه شد.


در چنین شرایطی مسئولان استقلال قرارداد جدیدی را برای پین آماده کردند که بند جنجالی از آن برداشته شده و منتظر تایید نهایی این مربی ایتالیایی برای حضورش در ایران هستند.


احمد مددی مدیرعامل استقلال در این خصوص گفت:‌«قرارداد پین را آماده کرده‌ایم و منتظر اصلاحات او هستیم. مشکلی برای حضور پین نداریم و اتفاقا استقبال خواهیم کرد. قطعا با شناختی که مجیدی دارد، ایشان به ایران می‌آید.»


مددی در رابطه با بحث حضور مشاور ایتالیایی مجیدی در ایران با وجود منع به کارگیری مربیان خارجی در فوتبال و همچنین میزان قراردادش عنوان کرد: «ما به این قانون بی‌احترامی نمی‌کنیم و تدابیری اندیشیده‌ایم که به هیچ عنوان به این قانون لطمه‌ای وارد نمی‌شود. هزینه آن به صورت ارزی از باشگاه پرداخت نخواهد شد.»

تگ ها


استقلال تهران