قرارداد فکری باید ۵ ساله می شد/ هواداران باید صبور باشند

مدافع پیشین استقلال با بیان اینکه دو سال برای فکری زمان خوبی نیست، گفت: قرارداد سرمربی جدید آبی پوشان باید ۵ ساله بسته می شد....

به گزارش خبرنگار مهر، امیرحسین صادقی در حاشیه اولین تمرین آبی پوشان برای شروع لیگ بیستم گفت: خوشحالم که فکری به آنچه که مستحق آن بود، رسید. او سالها برای استقلال تلاش زیادی کرده و یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده و رکوردار پوشیدن لباس در استقلال بوده است.

صادقی خاطرنشان کرد: همه باید از او حمایت کنند. به طور حتم استقلال روزهای سختی را در پیش خواهد داشت و طرفداران این تیم باید صبور باشند. شاید این تیم نتواند امسال نتایج خوبی بگیرد اما هواداران باید از تیمشان حمایت کنند تا تیم دچار حاشیه نشود.

وی با انتقاد از عقد دو ساله گفت: باید این قرارداد ۵ ساله می شد، نمی توان برای دو سال انتظار معجزه از فکری داشت. اما حالا که این قرارداد بسته شده، همه باید از فکری حمایت کنیم.

صادقی در پایان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه چند سالی استقلال درگیر و گرفتاری های شدیدی داشته، مطمئنا نباید انتظار زیادی از استقلال این فصل داشته باشیم. اگرچه می دانم فکری مربی بسیار کاربلدی است اما همه باید به او فرصت دهیم تا با آرامش به کارش ادامه دهد.

تگ ها


محمود فکری تیم فوتبال استقلال تهران امیرحسین صادقی