قرارداد قاسمی نژاد فردا نهایی می شود

مدیربرنامه هافبک پدیده اعلام کرد که قرارداد این بازیکن با استقلال فردا نهایی خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، امین قاسمی نژاد بعد از درخشش در تیم پدیده مشهد مورد توجه چند تیم مطرح قرار داشت که یکی از این تیم ها استقلال بود که با جدیت بیشتری پیگیر جذب این بازیکن بود.

با وجود مخالفت باشگاه پدیده و سید مهدی رحمتی، استقلالی ها موفق به جلب رضایت باشگاه مشهدی برای جذب امین قاسمی نژاد شدند و این بازیکن ساعتی پیش برای مذاکره با آبی ها در باشگاه استقلال حضور یافت.

بعد از انجام مذاکرات، امین قاسمی نژاد به همراه مدیربرنامه خود به سرعت از باشگاه استقلال خارج شد. هافبک پدیده بدون اینکه صحبتی با خبرنگاران داشته باشد، سریعا محل را ترک کرد.

مدیربرنامه قاسمی نژاد که همراه او حضور داشت در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص نتیجه مذاکره گفت: بحث مذاکره نبود فقط رفتیم و یک چایی خوردیم. امشب ما کارهای مربوط به مالکیت باشگاه شهرخودرو خراسان را پیگیری می کنیم و قرار است مالکیت جدید یا قدیم باشگاه مذاکرات خود را با باشگاه استقلال انجام دهند انشالله خیر باشد. فکر می کنم که قرارداد فردا صبح نهایی شود.

وی در پاسخ به این سوال که چرا قاسمی نژاد انقدر ناراحت بود و عجله داشت، تاکید کرد: بحث ناراحتی و عجله نبود ولی چون ایشان تحت قرارداد باشگاه شهرخودرو هستند، آمده بودند یک چایی بخورند. مذاکره زمانی انجام می شود که بحث مبلغ و آپشن مطرح شود. صحبت فقط در مورد استعلام از باشگاه شهرخودرو بود و این قرارداد فردا صد درصد نهایی می شود.

تگ ها


نقل و انتقالات نیم فصل ۱۳۹۹ امین قاسمی‌نژاد شهر خودرو