قرارداد نفتی فدراسیون فوتبال

قرارداد همكارى فدراسيون فوتبال جمهورى اسلامى ايران و شركت نفت پارس در نشستى با حضور رييس هيات مديره و مديرعامل همچنين مديران ارشد مجموعه نفت و پارس همچنين رييس و جمعى از مديران فدراسيون فوتبال منعقد شد....


فدراسیون فوتبال با  شركت نفت پارس قرارداد امضا کرد.

به گزارش مدال و به نقل از سايت رسمى فدراسيون فوتبال، در ابتداى اين نشست ابراهيم شكورى سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال ضمن خير مقدم به حاضرین توضیحاتی را در خصوص فعالیت هاى فدراسيون فوتبال ارائه و گفت: این نشست به منظور عقد قرارداد فضاهاى اسپانسرى داوران فوتبال كشور تشکیل شده و اميدواريم زمينه ساز همكارى هاى گسترده دو طرف در آينده باشد.

در ادامه مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال ضمن خوش آمدگويى به اعضاى شركت نفت نفت_و_پارسو پارس گفت:ابتدا جا دارد بگويم كه از نحوه اجراى اين قرارداد بسيار خوشحال هستم. اين توافق در شرايط و فضاى بسيار خوبى اتفاق افتاد. فدراسيون فوتبال ١٨ تيم ملى دارد و در مجموع شرايط خوبى داريم در فوتبال ، فوتسال و فوتبال ساحلى موقعيت های بسيار خوبى داريم. همچنين در بخش مسابقات ليگ ،در كليه رشته های فوتبال، فوتسال و فوتبال ساحلی ليگ هاى قدرتمندى داريم. در حال حاضر فوتبال پربيننده ترين پديده موجود در رسانه ها و خصوصا صدا و سيماست كه با توجه به اقبال جامعه به خوبى ديده مى شود.

وی ادامه داد: كليه مراحل قانونى قرارداد امروز طبق قواعد به درستى انجام شده و شركت نفت پارس در فصل آتى از فضاهاى تبليغاتى داورى مسابقات استفاده مى كند. حوزه تبليغات داورى بسيار فراگير و عمومى است. جذابيت فوتبال پا برجاست و خيلى خوشحاليم شركاى جديدى در اين مسير داريم و اميدواريم اين قرارداد زمينه ساز همكارى هاى بسيار خوبى باشد.

مهندس حمیدرضا خليلى- مديرعامل شركت نفت و پارس در ادامه این جلسه گفت: يك شركت ٦١ ساله و با سابقه هستيم . در واقع به نوعى نخستين شركتى است كه وارد بازار سرمايه و بورس كشور شده كه افتخارات بسيار زيادى دارد. شركت نفت و پارس ، يك شركت موفق تجارى به شمار مى رود كه بخش عمده اى از درآمد شركت اختصاص به امور خيريه و عام المنفعه مى شود.

وی ادامه داد: در سال ٩٧ يكى از موفق ترين شركت هاى كشور بوده و صادرات به ٤٠ كشور در جهان داريم. باعث افتخار همكارى با فدراسيون فوتبال البته پيش از اين سابقه همكارى با اهالى فوتبال را داشته ايم كه تجربه خوبى بود.
همچنين به جهت گسترش همكارى ها در زمينه هاى مختلف آمادگی داریم و فرايند بسيار شفاف و روشنى در زمينه اين قرارداد طى شده و خوشبختانه كليه فعاليت هاى شركت از شروع مزايده تا مرحله امضاى قرارداد كاملا شفاف و مشخص است. به دليل اين شفافيت لازم است به آقاى تاج و همكارانشان در فدراسيون فوتبال تبريك بگويم.
وی در ادامه بیان کرد: اين شرايط و شفافيت موجب مى شود كه صنايع به همكارى با مجموعه هايى مانند فدراسيون فوتبال تمايل داشته باشند. اميدواريم شاهد همكارى بسيار خوب باشيم و اين همكارى در نهايت فوايد ارزشمندى براى نظام جمهورى اسلامى ايران داشته باشد.

بیشتر بخوانید:

تگ ها


مهدی تاج شرکت نفت و پارس ابراهیم شکوری فوتبال