قرارداد همکاری پرسپولیس با ایفمارک

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، هیات فوتبال ‏استان تهران و به دنبال آن مدرسه فوتبال پرسپولیس (شعب غرب‏‏) در حوزه های آموزشی، پژوهشی و نظارت بر انجام معاینات ‏پیش از فصل از ابتدای سال 96 به منظور ارتقا استانداردهای ‏پزشکی و پیشگیری از آسیب با مرکز پزشکی فیفا ، ایفمارک تفاهم ‏نامه همکاری امضا کرده اند‎ ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، هیات فوتبال ‏استان تهران و به دنبال آن مدرسه فوتبال پرسپولیس (شعب غرب‏‏) در حوزه های آموزشی، پژوهشی و نظارت بر انجام معاینات ‏پیش از فصل از ابتدای سال 96 به منظور ارتقا استانداردهای ‏پزشکی و پیشگیری از آسیب با مرکز پزشکی فیفا ، ایفمارک تفاهم ‏نامه همکاری امضا کرده اند‎  ...

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری فارس: به نقل از سایت سازمان لیگ فوتبال ایران، هیات فوتبال ‏استان تهران و به دنبال آن مدرسه فوتبال پرسپولیس (شعب غرب‏‏) در حوزه های  آموزشی، پژوهشی و نظارت بر انجام معاینات ‏پیش از فصل از ابتدای سال 96 به منظور ارتقا استانداردهای ‏پزشکی و پیشگیری از آسیب  با مرکز پزشکی فیفا ، ایفمارک تفاهم ‏نامه همکاری  امضا کرده اند .

کلیه برنامه های آموزشی تعریف شده از سوی ایفمارک برای ‏گروههای هدف از  طریق سایت سازمان لیگ وایفمارک به اطلاع ‏علاقمندان خواهد رسید .

خواهشمند است تخلفات صورت گرفته و سو استفاده از لوگو و نام ‏ایفمارک را به ادمین کانال و یا شماره تلفن 44738641 اطلاع ‏دهید.