قرارداد ویلموتس با فدراسیون ترکمنچای است

رئیس سازمان بازرسی کل کشور توضیحاتی درباره ورودشان به پرونده فدراسیون فوتبال با سرمربی بلژیکی سابق تیم ملی ارائه داد....

به گزارش مدال و به نقل از ایسنا، حجت‌الاسلام والمسلمین حسن درویشیان، در حاشیه مراسم رونمایی از سامانه گزارشگران فساد در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی در ارتباط با قرارداد ویلموتس و نامه دادسرا و سازمان بازرسی به تاج رئیس سابق فدراسیون فوتبال برای معرفی اموال خودش برای جبران خسارت قرارداد سرمربی سابق تیم ملی فوتبال ایران اظهار کرد: درخواستی از سمت سازمان بازرسی ارسال نشده است. شاید خود دادسرا این کار را کرده باشد، اما سازمان بازرسی درخواستی نداشته است.

وی ادامه داد: از همان اول حسب گزارش‌ها اطلاعاتی پیدا کردیم و از همان روزهای اول به قرارداد ورود پیدا کردیم و پس از بررسی اشکالات قابل توجه شکلی و ماهوی در قرارداد دیدیم.

رئیس سازمان بازرسی کل کشور تصریح کرد: در این رابطه به تفصیل بازرس مربوطه گزارشاتی را ارائه کرده‌اند و شاید بتوان گفت این قرارداد از مصادیق قراردادهای ترکمنچای بوده است. حتی مالیاتی که معمول است خود آن کسی که ذی‌نفع است، پرداخت کند را هم فدراسیون فوتبال برعهده گرفته است.

 درویشیان یادآور شد: خود این افراد هم بدهی‌های مالیاتی بسیاری داشته‌اند. پول آن را هم‌ چون خودشان نداشته‌اند از جای دیگری قرض کرده‌اند.

بیشتر ببینید:

وثوق احمدی: به کم کردن مقدار جریمه در دادگاه CAS خوشبینم/ ویدیو

امیدواریم با تدبیرمان حکم FIFA در دادگاه CAS شکسته شود/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم ملی ایران مارک ویلموتس فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال