قرارداد چشمی با ام صلال قطعی شد(عکس)

مدافع استقلال در شب معارفه سرمربی جدید این تیم تمرین یک باشگاه قطری حضور یافت....

به گزارش "ورزش سه"، سه روز قبل از دیدار استقلال در هفته پنجم لیگ قهرمانان آسیا مقابل الشرطه عراق و در حالی که آبی‌های فوتبال ایران برای انجام این رقابت‌ها در قطر حضور داشتند، توئیتر الکاس که یکی از رسانه‌های این کشور محسوب می‌شود، خبر داد که روزبه چشمی با ام صلال قرارداد بسته است.

در آن مقطع و با توجه به حساسیت مسابقات آسیایی استقلال پیش‌بینی می‌شد که این خبر خیلی زود تکذیب شود و همین اتفاق هم ساعاتی بعد رخ داد و رسانه این باشگاه به نقل از روزبه چشمی اعلام نمود که او هیچ قراردادی با تیمی امضاء نکرده و بازیکن استقلال است.

روز بیست و هفتم شهریورماه ۹۹ خبر امضای قرارداد چشمی با باشگاه ام صلال توسط الکاس قطر منتشر شد ولی این اتفاق در حالی رخ داد که این مدافع ایرانی یک هفته قبل از آن در جلسه‌ای با احمد سعادتمند قراردادش با باشگاه استقلال را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرده بود و موضوع انتقالش به قطر موجب تعجب اعضای این تیم شد.

چشمی که چهار سال موفق را در استقلال پشت سر گذاشته ولی یک فصل را به دلیل مصدومیت از دست داده بود، تصمیم به جدایی از جمع آبی‌ها گرفته تا لژیونر شود.

این مدافع که پس از حذف استقلال از لیگ قهرمانان آسیا همراه با کاروان تیم به تهران برنگشت و در دوحه قطر مانده بود، امشب در تمرین ام صلال قطر حضور یافت و به‌صورت جدی در کنار سایر بازیکنان این تیم تمرین کرد.

چشمی در شرایطی تمرینات خود را با ام صلال آغاز کرده که هنوز این باشگاه خبری از عقد قرارداد رسمی نداده ولی این مدافع با ام صلال به توافق رسیده، آی‌تی‌سی خود را دریافت کرده و به زودی توسط باشگاه قطری معارفه می‌شود.

گفتنی است، قرارداد روزبه چشمی با باشگاه استقلال به مبلغ ۹۰۰ هزار دلار است.

تگ ها


استقلال تهران روزبه چشمی قطر ام صلال