قرارداد کی روش و مصر؛ ماهی ۲.۲ میلیارد

کارلوس کی روش سرمربی جدید تیم ملی مصر روز دوشنبه وارد این کشور می شود تا قرارداد خود را به امضا برساند....

به گزارش "ورزش سه"، کارلوس کی روش پرتغالی که چند روز پیش به عنوان سرمربی جدید تیم ملی فوتبال مصر انتخاب شد، قرار است نخستین بار در تاریخ ۱۵ سپتامبر (۲۴ شهریور) وارد این کشور شود. فدراسیون فوتبال مصر به رهبری احمد مجاهد چند روز پیش و پس از مذاکرات با کی روش به توافقات نهایی دست یافت.

کی روش قرار است روز دوشنبه قرارداد رسمی خود را با فدراسیون فوتبال مصر به امضا برساند و به عنوان جانشین حسام البدری معرفی شود. او همچنین در تاریخ ۲۱ سپتامبر (۳۰ شهریور) برای تماشای دیدار سوپرجام این کشور میان تیم های الاهلی طلائع الجیش عازم قاهره می شود تا این دیدار را از نزدیک تماشا کند.

قابل ذکر است که قرارداد کارلوس کی روش با فدراسیون فوتبال مصر ماهانه ۸۵۰۰۰ دلار (۲ میلیارد و ۲۵۰ میلیون تومان) است و توافق شده است که مالیات قرارداد از حقوق ماهیانه او کسر شود. همچنین دو طرف به توافق رسیده اند که فدراسیون فوتبال مصر هزینه های اقامت مربی پرتغالی و دستیار او را که در یک هتل اسکان دارند بپردازد. علاوه بر این، انجمن حامی مالی فدراسیون فوتبال مصر یک راننده اختصاصی برای کی روش در نظر گرفته است.

فدراسیون فوتبال مصر همچنین موظف شده است تا هزینه بلیط رفت و برگشت کی روش پرتغالی را برای ۴ سفر در سال پرداخت کند. این کار در مواقعی انجام می شود که تیم ملی مصر درگیر هیچ مسابقه یا اردویی نیست. همچنین بین کادرفنی جدید و وینگادا مدیرفنی فدراسیون فوتبال مصر توافق شد در همان زمان یک اردوی بسته برای آمادگی جهت دیدار برابر لیبی در تاریخ ۹ اکتبر برگزار شود.

تیم ملی مصر پس از برگزاری ۲ بازی، با ۴ امتیاز در رده دوم جدول رده بندی مرحله مقدماتی جام جهانی در قاره آفریقا حضور دارد. سرمربی قبلی این تیم پس از تساوی بدون گل برابر گابن از کار برکنار شد. تیم ملی مصر در دور سوم (۱۴ مهر) به مصاف لیبی صدرنشین گروه می رود و سپس ۱۸ مهر دیدار برگشت را مقابل همین تیم برگزار می کند.

تگ ها


کارلوس کی روش مصر