قربانیان انتقال ستاره گرانقیمت چلسی به رئال مادرید

رئال مادرید قصد دارد دو بازیکن خود را فدای حضور فوق ستاره چلسی در این تیم کند ......

رئال مادرید قصد دارد دو بازیکن خود را فدای حضور فوق ستاره چلسی در این تیم کند ...

رئال مادرید قصد دارد دو بازیکن خود را فدای حضور فوق ستاره چلسی در این تیم کند.

به گزارش مدال، رئال مادرید مدت‌هاست به دنبال جذب یک ستاره بزرگ و تعیین کننده در بازار نقل و انتقالات فوتبال جهان است اما هنوز  به صورت جدی اقدامی برای خرید یکی از نام‌هایی که پیرامون تیم شنیده می شود نکرده است.

 

تقریبا تمام فوتبالدوستان اروپا از رابطه عاشقانه بین ادن هازارد و رئال مادرید خبر دارند. فوق ستاره بلژیکی باشگاه چلسی در اوج دوران فوتبال خود قرار دارد و به طور قطع می توان گفت ادن در حال حاضر با ارزشترین ستاره لیگ جزیره است. هازارد در تمام مصاحبه‌های اخیر خود رسماً تمایلش به بازی در رئال مادرید را نشان داده است و به عقیده مهمترین ژورنالیست‌های حوزه نقل و انتقالات فوتبال اروپا این انتقال شاید در همین زمستان نهایی شود.

 

رئال مادرید در تابستان، کواچیچ را به صورت قرضی راهی لندن کرد تا لباس آبی بر تن کند.  هافبک کروات نیز خود را در ترکیب ثابت چلسی جا انداخته است و باشگاه انگلیسی تمایل به حفظ او دارد. از سوی دیگر، پس از مشکلات ایسکو با سولاری، این هافبک تکنیکی نیز در مسیر خروجی باشگاه قرار گرفت. بازیکنی که مورد پسند مائوریتسیو ساری قرار دارد و حتی اخباری مبنی بر پیشنهاد رسمی شیرهای لندنی برای جذب هافبک نیمکت نشین اسپانیایی مادرید منتشر شد.

 

امروز نشریه اوکی دیارو در گزارشی تحلیلی به این موضوع اشاره کرده که فلورنتینو پرز آماده استفاده از علاقه‌مندی طرف انگلیسی نهایت استفاده را ببرد. نقشه پرز پیشنهاد دائمی کردن قرارداد کواچیچ + فروش ایسکو در ازای جذب ادن هازارد است. اوکی دیارو در ادامه نوشت: ریاست رئال مادرید شک ندارد که با این پیشنهاد می تواند در همین زمستان هدیه‌ای ویژه به مادریدیستا‌ها بدهد و باشگاه نیز کمترین ضرر مالی را در این نقل و انتقال بزرگ داشته باشد. البته که از دست دادن دو بازیکن جوان و با استعداد از سوی مادریدی‌ها شاید در آینده تبدیل به حسرت شود اما آنچه قطعی است اینکه مادرید بدون یک رهبر یا فوق ستاره انگار چیزی گم کرده است.