قربانی: استراماچونی بیش از همه نیاز به حمایت دارد

پیشکسوت استقلال معتقد است که تنها مشکل آبی‌پوشان، تداوم نداشتن حمایت و پشتیبانی است تا روند رو به رشدی که تیم درحال حاضر دارد، ادامه پیدا کند....

به گزارش مدال، پیروز قربانی اظهار داشت: استقلال با پیروزی‌هایی که در لیگ برتر کسب کرده، نتایج خوبی گرفته و توانسته خود را به عنوان مدعی رسیدن به صدر جدول مطرح کند.

وی افزود: استراماچونی پس از شروع ناموفقی که در لیگ برتر داشت توانست اندیشه‌های تاکتیکی خود را به خوبی در استقلال جا بیاندازد.

پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: متاسفانه تنها مشکل استقلال حمایت مدیران این تیم است که امکانات لازم را برای ادامه روندی که این تیم آغاز کرده است، فراهم نمی‌کنند.

قربانی تصریح کرد: استراماچونی در مقطع فعلی بیشتر از همه به حمایت نیاز دارد و این مهم از سوی مدیران باشگاه استقلال دیده نمی‌شود.

وی تاکید کرد: استقلال در این فصل می‌تواند پس از سال‌ها جام قهرمانی را به دست آورد، به شرطی اینکه اجازه بدهند استراماچونی در فضایی آرام و بدون دردسر به مربیگری‌اش ادامه دهد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال با پیروزی مقابل نساجی یک گام دیگر به صدرنشینی نزدیک می‌شود و اگرچه آبی‌پوشان در قائمشهر کار سختی پیش رو دارند اما پیروزی در این دیدار دور از دسترس نیست.

 

بیشتر بخوانید:

تکذیب خبر درخواست استقلالی ها برای تغییر زمان بازی با نساجی

تگ ها


باشگاه استقلال پیشکسوت استقلال پیروز قربانی تیم استقلال لیگ برتر فوتبال ایران فوتبال