قربانی: تبریزی نباید به کلمن آب لگد می‌زد

پیروز قربانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکن تحت فشار است، اما نباید با زدن ضربه به کلمن آب خودش را زیر سوال ببرد....

پیروز قربانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: بازیکن تحت فشار است، اما نباید با زدن ضربه به کلمن آب خودش را زیر سوال ببرد.

به گزارش مدال، پیروز قربانی درباره تساوی دو - دو تیم فوتبال استقلال مقابل تیم ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت: بازی جذابی به خصوص از هر دو تیم در نیمه دوم شاهد بودیم و بازی بدی ندیدیم.

وی افزود: استقلال در برخی فاز‌ها پیشرفت کرده، اما در دفاع مشکل دارد. دفاع این تیم به خصوص در زدن کرنر نامنظم کار می‌کند. سرعت انتقال توپ بین استقلالی‌ها زیاد شده، اما هنوز در خط حمله بی‌برنامه هستند. من طرح و برنامه خاصی از استقلال در خط حمله ندیدم. ضمن اینکه باید از لحاظ روحی – روانی روی این تیم کار شود، چون سومین بازی است که دقایق آخر گل می‌خورند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال در خصوص ضربه‌ای که مرتضی تبریزی بعد از تعویضش به کلمن آب زد، گفت: من در جو این تیم نیستم که بدانم چه اتفاقی افتاده است. بازیکن وقتی تعویض می‌شود ناراحت می‌شود، اما اینکه چطور ناراحتی‌اش را بروز دهد، مهم است.

قربانی در پایان خاطرنشان کرد: قطعا سرمربی و سرپرست تیم بهتر تشخیض می‌دهند که چطور با او برخورد کنند. بازیکن هم باید بداند زیر ذره‌بین است. اگر چه باید به این مسئله توجه داشت که بازیکن تحت فشار است، اما نباید با زدن ضربه به کلمن آب خودش را زیر سوال ببرد.

اخبار مرتبط:

حرکت جنجالی بازیکن استقلال بعد از تعویض

تکذیب خبر محرومیت تبریزی توسط باشگاه استقلال

تگ ها


پیروز قربانی مرتضی تبریزی حرکت جنجالی تبریزی استقلال مرتضی تبریزی ایران فوتبال