قربانی در گفت‌وگو با مدال: کار بازیکنان استقلال فوق العاده بود

مدافع سابق استقلال از عملکرد این تیم برابر الکویت با همه مشکلاتی که شاگردان فرهاد مجیدی داشتند تمجید کرد....

پیروز قربانی در گفتگو با مدال به بازی استقلال برابر الکویت اشاره کرد و گفت: انرژی که چند سفر خسته کننده از بازیکنان گرفت این ذهینت را به وجود آورده بود که استقلال برابر الکویت کم رمق و خسته بازی خواهد کرد اما اینطور نشد. 

وی ادامه داد: عملکردی که بازیکنان استقلال برابر نماینده کویت داشتند بسیار عالی و فوق العاده بود. بردی که این تیم به دست آورد بی حرف و حدیث و کاملا مقتدرانه بود و امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

مدافع پیشین استقلال ادامه داد: استقلال در این بازی سه گل زد و اگر از موقعیت ها به درستی استفاده می کرد می توانست چند گل دیگر هم به تیم کویتی بزند. 

پیروزی قربانی از عملکرد کادر فنی و بازیکنان تقدیر کرد و گفت: با شرایطی که تیم داشت و راهی امارات شد به نظرم عملکرد بازیکنان عالی بودند و آنها غیرت به خرج دادند که این بازی خوب را به نمایش گذاشتند.

این پیشکسوت تاثیری پیروزی برابر الکویت را در بازی بعد هم زیاد دانست و گفت: قطعا بازیکنان با روحیه خوبی که گرفته اند به مصاف الریان می روند و هر چند این تیم قویتر از حریف کویتی است اما استقلال می تواند این تیم قطری را هم شکست دهد و راهی لیگ قهرمانان آسیا شود.

بیشتر بخوانید:

برگ برنده الریان مقابل استقلال از نگاه نشریه قطری

 

 

تگ ها


اخبار استقلال پیروز قربانی استقلال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال