قربانی : دلیل بازی تدافعی استقلال را از مربی تیم بپرسید

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: پیروز قربانی درباره شکست 6 بر یک استقلال مقابل العین امارات، اظهار داشت: به هر حال فوتبال است و در فوتبال هم از این اتفاقات زیاد پیش می آید ......

به گزارش مدال به نقل از خبرگزاری تسنیم: پیروز قربانی درباره شکست 6 بر یک استقلال مقابل العین امارات، اظهار داشت: به هر حال فوتبال است و در فوتبال هم از این اتفاقات زیاد پیش می آید. من اصلاً دوست ندارم در مورد این بازی حرف بزنم، چون یک بازی خیلی بدی بود که نتیجه بدی هم داشت. انتظار دارید من چه بگویم؟ فقط می توانم امیدوار باشم که هیچ وقت استقلال را در این روز نبینم.

پیشکسوت باشگاه استقلال افزود: تنها کاری که ما الان می توانیم انجام بدهیم این است که فیلم بازی را 20، 30 بار ببینیم و آسیب شناسی کنیم. باید هزار بار هم که شده فیلم این بازی را ببینیم و به خودمان بگوییم که چرا این اتفاقات افتاد؟ چرا فوتبال امارات که ما همیشه از آنها جلوتر هستیم، می آید و مقابل تیم های ما تا این حد خوب بازی می کند؟ استقلال اشتباهات خیلی زیادی داشت، اما باید از آنها درس بگیرد.

قربانی در مورد ترکیب تدافعی تیم استقلال مقابل العین، گفت: دلیل این کار را باید از  مربی استقلال بپرسید. البته شرایط طبیعی این طور بود که استقلال بیشتر به فکر بازی تدافعی و گل نخوردن باشد. به هر حال تیمِ منصوریان در خانه حریف بازی می کرد و باید در کنار دفاع مستحکم و از ضد حملات استفاده می کرد.

تگ ها


اخبار روز استقلال فوتبال