قربانی یکی ازگزینه های مربیگری استقلال/استرا بیاید همه چیز قطعی می شود

در حالی از پیروز قربانی به عنوان یکی از گزینه های دستیاری استراماچونی نام برده می شود که هنوز این خبر توسط باشگاه استقلال به صورت رسمی اعلام نشده است....

به گزارش خبرنگار مدال، این روزها اسامی زیادی به عنوان گزینه های محتمل دستیاری استراماچونی مطرح می شود که پیروز قربانی یکی از این گزینه هاست که حضورش بر روی نیمکت استقلال محتمل تر به نظر می رسد.
از آن جایی که طی هفته های گذشته مدیران باشگاه استقلال هر روز حرف های متفاوتی زدند و عملا نشان دادند که اتفاق نظر چندانی در میان آن ها حکمفرما نیست تا زمانی که این اسامی به صورت رسمی از جانب باشگاه اعلام نشوند نمی توان به آن ها اعتماد چندانی کرد. زمان دقیق حضور استراماچونی در تهران هنوز از جانب باشگاه به صورت رسمی اعلام نشده و فقط گمانه زنی ها و صحبت های غیر رسمی نشان از ورود سرمربی ایتالیایی در روز چهارشنبه دارد و تا وقتی که زمان حضور این مربی در تهران قطعی نشده است، نمی توان از اسامی دستیارانش نیز به صورت قطعی صحبت کرد.
پیروز قربانی در این خصوص اعلام کرده که صحبت هایی برای نشستن بر روی نیمکت استقلال با او انجام گرفته است، اما خود قربانی نیز معتقد است که تا زمانی که نام او رسما از جانب باشگاه اعلام نشده خودش را دستیار استراماچونی نمی داند.

اخبار مرتبط:

یک پرسپولیسی دستیار استراماچونی/ روزهای پرحاشیه در انتظار رحمان رضایی

تگ ها


باشگاه استقلال پیروز قربانی دستیار استراماچونی استراماچونی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال