قربان‌زاده: اینبار وعده خصوصی‌سازی را عملی می‌کنیم

رئیس سازمان خصوصی سازی پس از جلسه با مدیرعامل پرسپولیس از عزم جدی برای وارد کردن سهام دو باشگاه تهرانی به بورس خبر داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین قربان زاده رئیس سازمان خصوصی سازی امروز در جلسه ای با مدیران پرسپولیس پیرامون موضوع خصوصی این باشگاه شرکت کرده بود. او که این روزها به شدت درگیر مهیا کردن شرایط دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای خروج از مالکیت دولت است، پس از جلسه با درویش مدیرعامل سرخپوشان پایتخت اینطور حرف هایش را با خبرنگار "ورزش سه"، پیرامون محتوای جلسه آغاز کرد: جلسه بسیار خوبی بود. یک جلسه مقدماتی با در سازمان خصوصی سازی داشتیم. یک جلسه در استقلال داشتم و امروز هم در پرسپولیس بودیم.


او ادامه داد: خوشبختانه آقای خوردبین هم حضور داشتند. بحث مفصلی در موضوع فرهنگ سازی در واگذاری دو باشگاه مطرح شد. مسائل و مشکلات پرسپولیس در حوزه ارزشگذاری و شیوه واگذاری مطرح شد. شبهاتی در این خصوص وجود دارد. نحوه انعکاس به هواداران و پیشکسوتان مطرح شد. این عزم همگانی و جدی ای که وجود دارد در سازمان خصوصی سازی، بورس، فرا بورس، وزارت ورزش و دو باشگاه. ان شاالله اینبار این وعده را محقق می کنیم تا بتوانیم ثبت این دو باشگاه را در سازمان بورس و درج شان در فرابورس را داشته باشیم و هواداران بتوانند بخشی از سهام را داشته باشند.


قربان زاده سپس در واکنش به این موضوع که به نظر می رسد اینبار این موضوع سرانجام در حال نهایی شدن است، توضیح داد: به امید خدا. دو باشگاه هم همکاری خوب بوده است. تقریبا در همه جلسات حضور داشته ام. مشکلاتی وجود دارد که میراث چندین ساله است و باید کمک کنیم آنها به سرانجام برسند.

تگ ها


پرسپولیس تهران دربی استقلال تهران فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال