قرعه بسیار سخت بدمینتون بازان ایران در گام نخست

به گزارش خبرنگار اعزامی به اندونزی، صبح امروز جلسه قرعه کشی و هماهنگی مسابقات بدمینتون انفرادی بلزی های آسیایی 2018 برگزار شد و بازیکنان کشورمان حریفان خود را شناختند ......

به گزارش خبرنگار اعزامی به اندونزی، صبح امروز جلسه قرعه کشی و هماهنگی مسابقات بدمینتون انفرادی بلزی های آسیایی 2018 برگزار شد و بازیکنان کشورمان حریفان خود را شناختند.
بر این اساس ثریا آقایی در جدول 32 نفره و تک حذفی بانوان دور اول به مصاف رنک 11 بدمینتون دنیا "ساینا نهوال" از هند می رود. این مسابقه روز پنج شنبه اول شهریور در سالن "ایستورا" برگزار می شود.
ساینا نهوال دارنده مدال برنز قهرمانی جهان در سال 2017، نقره قهرمانی جهان در سال 2015، برنز قهرمانی اسیا در سال 2016، برنز المپیک لندن در سال 2012 و برنز بازی های آسیایی سال 2014 اینچئون است.
همچنین مهران شهبازی در جدول 64 نفره و تک حذفی قسمت مردان دور اول استراحت دارد و دور دوم با آنتونی گینتینگ نفر 12 جدول رده بندی دنیا از کشور میزبان دیدار می کند.
برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان
و برنز المپیک جوانان در سال 2014 بخشی از افتخارات حریف اندونزیایی شهبازی در دور اول است. شهبازی روز جمعه به مصاف حریف می رود.

تگ ها


بازی‌های آسیایی 2018 تنیس