قرعه در استقلال به نام چه کسی می افتد؟!

مدیران استقلال در حالی صحبت از مربی بزرگ خارجی می کنند که این روزها با مشکلات زیاد مالی مواجه هستند....

به گزارش خبرنگار مدال، مدیران در باشگاه استقلال صحبت از جذب مربی بزرگ خارجی برای سپردن نیمکت استقلال به او در فصل آینده می کنند و به گفته کمیته فنی نام چند گزینه را هم برای بررسی به این کمیته ارسال کرده اند.
مساله ای که ذهن هواداران استقلال را به خصوص پس از اعتصاب بازیکنان به دلیل مشکلات مالی مشغول کرده و در فضای مجازی درخصوص آن صحبت می شود، این است: آیا مدیران استقلال واقعا برای جذب مربی بزرگ خارجی به جمع بندی رسیده اند و برای آن برنامه دارند یا این ها فقط بازی با یکسری اسامی است که در نهایت تنها عایدی اش از دست رفتن زمان برای استقلال خواهد بود؟!
در این که نشاندن مربی خوب خارجی بر روی نیمکت استقلال مستلزم صرف هزینه است شکی نیست. اما آیا هزینه های استقلال طی فصل گذشته بیشتر از 70، 80 میلیارد بوده است که حتی با درآمد چند ده میلیاردی از اسپانسر هم همچنان بازیکنان از باشگاه طلبکار هستند و پرونده شفر هم مزید بر علت مصائب مالی شده است؟! و آیا مدیران باشگاه استقلال نمی توانستند با مدیریت هزینه مباحث مالی را سر و سامان بهتری دهند که امروز برای پرداخت حق و حقوق بازیکنان به مشکل برنخورند و همچنین بتوانند توقع هواداران را برای جذب یک مربی خوب خارجی برآورده کنند؟!
باید دید از میان گزینه های مطرح شده بالاخره نام کدام مربی بیرون می آید؛ مربی بزرگ خارجی؟ یا امیر قلعه نویی و پرویز مظلومی و یا شاید هم فرهاد مجیدی؟!

تگ ها


باشگاه استقلال مربی خارجی مربی داخلی فرهاد مجیدی امیر قلعه نویی پرویز مظلومی مدیران استقلال مشکلات مالی استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال