قرعه کشی لیگ برتر ووشو انجام شد/ رقابت ۱۸ تیم روی تاتامی لیگ

مراسم قرعه کشی رقابتهای لیگ برتر ووشو باشگاههای کشور امروز پنجشنبه با حضور مسئولان فدراسیون و نمایندگان تیم ها برگزار شد و طی آن تیم های حاضر در این رقابتها رقبای خود را شناختند....

به گزارش خبرنگار مهر، این مراسم در سالن فارسی آکادمی ملی المپیک با حضور آرش میراسماعیلی رئیس، سعید قمی به همراه وحید پوراسفندیار رئیس و دبیر سازمان لیگ جودو با ادای احترام به شهدای سلامت و عرض تسلیت درگذشت علی انصاریان و مهرداد میناوند دو پیشکسوت فوتبال آغاز شد.

برای حضور در این رقابتها تیم‌های تأسیسات ترخان نوشهر، نیروهای مسلح (یک و دو)، نفت مسجد سلیمان، هیأت جودو چناران، هیأت جودو سیدآباد، شهید شیخ الااسلام چالوس، شاهین، هیأت جوو قم، همدان، بسیج قم، اصفهان، خانه دوجوو ملک شهرری، خراسان رضوی، برق تهران، هیأت جودو البرز، شادلی ارومیه خوشگوار مشهد، و هیأت جودو خراسانی شمالی اعلام آمادگی کرده بودند.

بر اساس تصمیم مسئولان سازمان لیگ، ۱۸ تیم حاضر در فصل جدید رقابتهای لیگ برتر در دو گروه ۵ و دو گروه چهار تیمی مسابقات خود را به صورت دوره‌ای در ملخق مقدماتی برگزار خواهند کرد. از هر گروه تیم‌های اول و دوم به مرحله بعدی راه پیدا می‌کنند. در مرحله دوم چهار تیم برتر گروه‌های A و B در یک گروه و تیم‌های اول و دوم گروه‌های C و D در گروه دیگر به صورت دوره‌ای به رقابت خواهند پرداخت. تیم‌های اول هر دو گروه مرحله دوم به صورت مستقیم به فینال خواهند رفت و تیم‌های دوم هم دیدار رده بندی را برگزار می‌کنند.

بر همین اساس قرعه کشی صورت گرفت که طی آن ۱۸ تیم حاضر در چهار گروه به این شرح انتخاب شدند:

گروه یک: نیروهای مسلح یک -برق تهران- هیأت جودو البرز- هیأت جودو البرز - هیأت جودو همدان - هیأت جودو چناران

گروه دو: نفت مسجد سلیمان - شادلی ارومیه - تأسیسات ترخان نوشهر - هیأت جودو خراسان شمالی - هیأت جودو قم

گروه سه: نیروهای مسلح دو-بسیج قم - هانه ملک شهرری - هیأت جودو سید آباد

گروه چهار: خوشگوار مشهد -شاهین تهران - هیأت جودو اصفهان - شهید شیخ الااسلام چالوس

تگ ها


جودو لیگ برتر جودو فدراسیون جودو