قرمزهای مرسی ساید میزبان عقاب های لندنی

دو تیم لیورپول و کریستال پالاس ساعت20 امروز در چارچوب رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند ......

دو تیم لیورپول و کریستال پالاس ساعت20 امروز در چارچوب رقابت های لیگ برتر به مصاف هم می روند.

قرمزها برای تثبیت جایگاه خود به سه امتیاز این دیدار خانگی نیاز دارند.

وضعیت دو تیم

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،لیورپول در حال حاضر با 66 امتیاز از 33 مسابقه در جایگاه سوم جدول لیگ برتر انگلستان قرار گرفته اند. آن ها توانستند در دو بازی خارج از خانه دشوار به ترتیب مقابل استوک سیتی و وست برومویچ  پیروز شوند تا شاگردان یورگن کلوپ به لیگ قهرمانان اروپای سال بعد نزدیک تر شوند. قرمزها با 699 گل، بهترین خط حمله لیگ را داشته ولی خط دفاعی آن ها در این فصل متزلزل کار کرده است. آن ها برای نزدیک تر شدن به تیم های بالای جدول و مهم تر از آن، تثبیت جایگاه خود به پیروزی در این مسابقه خانگی احتیاج دارند بازی رفت با نتیجه 4 به 22 به نفع لیورپول به اتمام  رسید.

در آن سوی میدان کریستال پالاس قرار گرفته که فصل خوبی را سپری نکرد. پس از اخراج پاردیو، سم آلردایس روی نیمکت این تیم نشست ولی او نیز نتایج قابل قبولی را کسب نکرد. آن ها هم اکنون در جایگاه شانزدهم لیگ برتر انگلستان قرار داشته و 35 امتیازی هستند. فاصله آن ها با منطقه خطر تنها 4 امتیاز بوده و با وجود اینکه هنوز به پایان لیگ هفته های زیادی باقی مانده است، این تیم خطر سقوط را تا حدودی احساس می کند. این تیم با 68 گل خورده بدترین خط دفاع لیگ برتر را به خود اختصاص داده است.

وضعیت دو تیم از نگاه آمار:

لیورپول دو بازی اخیر خود مقابل کریستال پالاس در لیگ برتر را با پیروزی پشت سر گذاشته است. در چهار دیدار  قبل از آن قرمزها یک تساوی و سه شکست کسب کرده بودند.

کریستال پالاس دو دیدار اخیر خود در لیگ برتر در آنفیلد را با پیروزی پشت سر گذاشته است. تنها تیمی که بیشتر از آن ها موفق به پیروزی در آنفیلد شده بود، چلسی در سال 2005 با سه پیروزی بود.

سم آلردایس تا کنون هیچ گاه در آنفیلد پیروز نشده است (3 تساوی و 10 باخت).

 روبرتو فیرمینو در دو دیدار اخیر لیورپول مقابل کریستال پالاس گلزنی کرده است.

کریستین بنتکه که پس از جدایی اش از لیورپول برای اولین بار به آنفیلد بازمی گردد، در دو دیدار اخیر خود موفق به زدن سه گل شده است.

 قرمزها تا کنون شش امتیاز بیش از فصل گذشته در هفته سی و سوم کسب کرده اند.

 وضعیت راگنار کلاوان مشخص نیست ولی جوئل ماتیپ، لوکاس لیوا و روبرتو فیرمینو مشکلی برای این مسابقه  نخواهند داشت.

مامادو ساخو نمی تواند مقابل لیورپول به میدان برود و تامکینز به احتمال فراوان جای او را در قلب دفاعی کریستال پالاس خواهد گرفت.

تگ ها


اخبار روز لیگ برتر فوتبال