قرمز و آبی های جنوا در خانه ی گورخرهای تورین

دو تیم یوونتوس و جنوا ساعت23:15امشب در ادامه مسابقات هفته سی و سوم سری آ در ورزشگاه یوونتوس آرنا شهر تورین به مصاف هم خواهند رفت ......

دو تیم یوونتوس و جنوا ساعت23:15امشب در ادامه مسابقات هفته سی و سوم سری آ در ورزشگاه یوونتوس آرنا شهر تورین به مصاف هم خواهند رفت.

یوونتوس در حالی میزبان جنواست که با کسب 80 امتیاز و با اختلافی 8 امتیازی نسبت به رم در صدر جدول سری آ قرار دارد. این تیم با کسب 26 برد (بیشترین برد)، 2 تساوی (کمترین مساوی)، 4 باخت (کمترین باخت)، 64 گل زده (سومین خط حمله) و 20 گل خورده (بهترین خط دفاع) با اقتدار صدرنشین است.

به گزارش مدال به نقل از طرفداری،جنوا با 30 امتیاز در جایگاه شانزدهم جدول قرار دارد و فقط 9 امتیاز با منطقه سقوط فاصله دارد. 7 برد، 9 مساوی، 16 باخت، 32 گل زده (ششمین خط حمله ضعیف) و 53 گل خورده (چهارمین خط دفاعی ضعیف)، عملکرد مطلوبی در فصل جاری نداشته است.

یوونتوس تمامی 16 دیدار خانگی اش درفصل جاری سری آ را برده است و اکنون با 32 برد خانگی متوالی در سری آ رکورددار است. بیانکونری در 18 دیدار از 20 دیدار اخیر خانگی اش در سری آ حداقل دو گل به ثمر رسانده است و در 6 دیدار از 8 دیدار اخیر خانگی اش در سری آ کلین شیت کرده است. آخرین دیدار خانگی یوونتوس با پیروزی 2-0 مقابل کیه وو ورونا خاتمه یافت و آخرین دیدار این تیم نیز با پیروزی 2-0 در زمین پسکارا پایان یافت.

جنوا در خانه حریفان در فصل جاری فقط 3 بار موفق شده پیروز میدان شود، 2 تساوی و 11 شکست دیگر نتایج این تیم در این فصل بوده است. جنوا در سه دیدار اخیرش در سری آ حداقل دو گل دریافت کرده است و در 15 دیدار از 16 دیدار اخیرش موفق به کسب پیروزی نشده است. جنوا در آخرین دیدار خارج از خانه خود با سه گل مغلوب اودینزه شد و در آخرین دیدار خود در سری آ با نتیجه 2-2 با لاتزیو مساوی کرد.

تگ ها


اخبار روز یوونتوس سری آ فوتبال