قرنطینه وحید شمسایی در اصفهان

تست کرونای سرمربی گیتی‌پسند اصفهان مثبت اعلام شده و وی اکنون در قرنطینه است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، گیتی‌پسند در شرایطی خود را آماده مسابقه دیدار هفته سوم مرحله نهایی لیگ برتر فوتسال مقابل فرش‌آرا مشهد می‌کند که تعدادی از اعضای این تیم اصفهانی ازجمله وحید شمسایی مبتلا به کرونا شده‌اند.

وحید شمسایی، سرمربی گیتی‌پسند اصفهان در روزهای ابتدایی سال  ۱۴۰۰ دارای علائمی مثل سر درد و بدن درد بود که دو شب قبل از او تست کرونا گرفته شده و جواب آزمایش کووید۱۹ وی مثبت می‌شود.

کاپیتان سابق تیم ملی فوتسال ایران پست از مثبت شدن تست کرونا در یکی از هتل‌های اصفهان قرنطینه شده، حال عمومی وی بهبود پیدا کرده و قرار است تا یک هفته آینده مجددا تست کرونا از او گرفته شود.

شمسایی در شرایطی مبتلا به کرونا شده که قطعا اجازه ندارد تیمش را در بازی روز پنج‌شنبه هفته جاری مقابل فرش‌آرا مشهد همراهی کند و باید همچنان در قرنطینه بماند.

علاوه بر وحید شمسایی، تعدادی از اعضای تیم گیتی‌پسند اصفهان ازجمله مجید رئیسی مربی، حسین حسینی مربی دروازه‌بانان، علی هواکشیان سرپرست به همراه یک ماساژور و یک عضو تدارکات نیز کرونا گرفته‌اند و تست آنها مثبت شده است.

همچنین سه بازیکن تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان نیز دارای علائم و مشکوک به کرونا هستند که به همین دلیل مجزا از سایر بازیکنان قرنطینه شدند تا تست‌گیری از آنها به عمل بیاید.

ظهر امروز بازیکنانی که دارای علائم ویروس هستند و دیگر اعضای تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان که از آنها تست‌گیری نشده، آزمایش کووید۱۹ را پشت سر می‌گذارند تا بعد از آن، تمرینات‌شان برای دیدار مقابل فرش‌آرا را دنبال کنند.

بیشتر بخوانید:

فوتسال زنان: شانس صعود مدافع قهرمانی به حداقل رسید

پیروزی پرگل خراسانی‌ها در رفسنجان

 

 

تگ ها


فوتسال صنایع گیتی پسند اصفهان وحید شمسایی لیگ برتر فوتسال