قریشی: اسم ذوب آهن دوباره بر سر زبانها می افتد

بازیکن ذوب آهن می گوید که پس از بازی متوجه شد از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شده است. مصدومیتی که توسط هم تیمی اش به وجود آمد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ذوب آهن در دیداری عجیب و در حالیکه در همان دقیقه اول با اخراج وحید محمدزاده ۱۰ نفره شده بود، توانست مقابل ماشین سازی به یک امتیاز دست یابد و دست خالی تبریز را ترک نکند.
محمد قریشی بازیکن تیم ذوب آهن درخصوص دیدار با ماشین سازی گفت: ما با برنامه بردن بازی به زمین رفته بودیم ولی آن اتفاقی که بخاطر اشتباه داور در دقیقه یک رخ داد و وحید محمدزاده اخراج شد، برنامه های تاکتیکی ما به هم خورد و مجبور شدیم بیشتر دفاع کنیم.


وی ادامه داد: با این حال و حتی ۱۰ نفره هم روی چند ضربه ایستگاهی شانس پیروزی داشتیم ولی اخراج محمدزاده باعث شد ما طبق برنامه های کادرفنی محتاط تر بازی کنیم. نتوانستیم ۳ امتیاز را کسب کنیم ولی خدا را شکر که توانستیم با یک یار کمتر امتیاز بگیریم.


وی درباره اشتباهات داوری در دو هفته ابتدایی گفت: در هفته اول و در مورد اشتباه داوری و پنالتی اشتباهی که برای فولاد گرفتند، من گفتم که خواهش میکنم داوران بیشتر تمرکز کنند. همانطور که ما حق اشتباه داریم، داوران هم حق اشتباه دارند. ولی انگار این امر دارد از حد خودش خارج می شود و سرنوشت تیم را عوض می کند.


او گفت:  ما می توانستیم با ۶ امتیاز در صدر جدول باشیم ولی ۴ امتیاز را از ما گرفتند. این اشتباهات شاید الآن به چشم نیاید ولی مطمئنا در ادامه و انتهای فصل که بحث سهمیه و تیم قهرمان مطرح می شود، این از دست رفتن امتیازات خودش را نشان می دهد. ما نمی توانیم در مورد داوری چیزی بگوئیم چرا که ما را محروم می کنند ولی از داوران خواهش می کنیم تمرکزشان را بالا ببرند.


وی درمورد مصدومیتی که با هم تیمیش شهاب گردان پیش آمد گفت: دقیقه ۴۰ بود که یک کرنر بر روی دروازه ما فرستادند و پس از اینکه توپ اول را زدم، شهاب گردان نیز چون خروج کرده بودند، تعادل نداشتند و روی مچ پای من فرود آمد و دچار مصدومیت شدم. در طول بازی که گرم بودم متوجه نشدم ولی بعد از بازی پزشک تیممان گفتند که گویا دچار کشیدگی رباط مچ پا شده ام. باید یکی دو روز بگذرد و ورم پایم کمتر شود و پس از فیزیوتراپی ببینیم شدت مصدومیتم چقدر است.


وی در پایان گفت: از هواداران ذوب آهن می خواهم که از تیم حمایت کنند و با توجه به بازیکنان و کادرفنی که در اختیار داریم، تلاش می کنیم یک اتفاق خوب برای تیم بیفتد و اسم تیم ذوب آهن همچون سالهای گذشته دوباره بر سر زبانها بیفتد و این تیم بدرخشد.

بیشتر بخوانید:

اعتراض منحصر بفرد ستاره سابق تیم ملی

دستمزد داوران باید ۱۰ میلیون شود/ ذوب‌آهن خیلی عقب‌نشینی کرد

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان سیدمحمد قریشی ذوب آهن اصفهان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال