قریشی: وضعیت صنعت نفت با تیم‌های دیگر متفاوت است

محمد قریشی، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: شرایط تیم ما نسبت به تیم‌های دیگر متفاوت است، ولی با وجود سختی‌هایی که وجود دارد، تلاش می‌کنیم در ۹ بازی باقیمانده نتایج خوبی بگیریم....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وی ادامه داد: چیزی به شروع لیگ باقی نمانده است و اگر قرار باشد چند بازیکن دیگر ما دوباره کرونا بگیرند وضعیت سخت‌تر می‌شود. متأسفانه اینجا شرایط برای انجام بازی دوستانه هم چندان فراهم نیست. در حال حاضر وضعیت صنعت نفت با تیم‌های دیگر متفاوت است. ما با این وضعیت قرمز مدام نگرانی و استرس داریم که این استرس در خانواده‌های‌مان هم دیده می‌شود. با این حال تلاش می‌کنیم تا نتایج خوبی بگیریم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان در پاسخ به این پرسش که «با این وضعیت چگونه قرار است بازی‌های رسمی در آبادان برگزار شود؟»، خاطرنشان کرد: در این زمینه سازمان لیگ تصمیم‌گیرنده است. ما در پنج بازی در آبادان میزبان هستیم و اگر قرار باشد در جای دیگری بازی کنیم، این عادلانه نیست. فعلاً که طبق برنامه قرار است در آبادان بازی کنیم و امیدواریم وضعیت بهتر شود.

قریشی در مورد مشکلات مالی این باشگاه گفت: شرایط تیم نسبت به دو سه سال گذشته متفاوت است و مشکلاتی وجود دارد که کار را سخت می‌کند. با این حال خیلی‌ها می‌خواهند کمک کنند تا صنعت نفت سرپا بماند. من به شخصه امیدوارم که مشکلات هر چه زودتر برطرف شود.

بیشتر بخوانید:

تعداد کرونایی های تیم صنعت نفت به دو نفر کاهش یافت

دغدغه جدید نفت MIS؛ ورزشگاه و خوابگاه هم ندارند!

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان سیدمحمد قریشی فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال