قسط اول خرید رونالدو از یوونتوس جور شد

منچستریونایتد به راحتی موفق به تامین قسط اول خرید کریستیانو رونالدو از یوونتوس شده است....

به گزارش "ورزش سه"، پیراهن شماره هفت کریستیانو رونالدو در همان روزهای ابتدایی حدود ۴۰۰ هزار بار فروش رفت و مبلغی حدود ۳۳ میلیون پوند بابت این لباس پرداخت شد. اخبار حاکی از آن است که حدود ۱۰ درصد از این رقم به منچستریونایتد می رسد که چیزی حدود ۳.۳ میلیون پوند می شود.

بدین ترتیب به نظر می رسد شیاطین سرخ در همین مدت کوتاه حداقل موفق به کسب قسط اول رقم پرداختی به باشگاه ایتالیایی یوونتوس برای خرید این ستاره پرتغالی شده اند. فابریتزیو رومانو، خبرنگار مشهور مدعی شد منچستریونایتد برای خرید رونالدو از یوونتوس با مبلغ ۱۵ میلیون یورو به توافق رسیده و جالب اینجاست که این رقم ناچیز در طی پنج سال و قسط های سه میلیون یورویی به باشگاه ایتالیایی پرداخت خواهد شد.

در وقع اگرچه سهم یونایتد از فروش لباس رونالدو چندان زیاد نیست و بیشتر مبلغ به شرکت آدیداس می رسد، اما همین رقم نیز برای پرداخت قسط اول کفایت می کند. پیش بینی ها حاکی از آن است که طی چند ماه آتی حتی کل رقم خرید رونالدو از طریق همین فروش لباس برای باشگاه نیز تامین بشود.

البته مسئله اصلی دستمزد هنگفت این ستاره پرتغالی است. اخبار حاکی از توافق طرفین برای پرداخت هفته ای ۵۰۰ هزار پوند به رونالدو بوده و بدین ترتیب یونایتد باید سالانه حدود ۲۵ میلیون پوند برای خرید این ستاره پرافتخار پرداخت بکند. قرارداد رونالدو دو ساله و با بند اختیاری تمدید برای فصل سوم بوده است.

تگ ها


کریستیانو رونالدو منچستر یونایتد یوونتوس