قسمتی از گفته‌های رونالدو در دادگاه اول پرونده مالیاتیش

کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید در دادگاه مالیاتی خود حاضر شد و حالا قسمتی از صحبت هایش در مقابل قاضی دادگاه لو رفته است ......

 کریستیانو رونالدو مهاجم پرتغالی باشگاه رئال مادرید در دادگاه مالیاتی خود حاضر شد و حالا قسمتی از صحبت هایش در مقابل قاضی دادگاه لو رفته است.

به گزارش ESPN, رونالدو در دادگاه می گوید:

من زیاد از این چیز ها سر در نمی آورم و فقط ۶ سال در مدرسه بودم که تنها چیزی که می دانستم فوتبال بود. اگر مشاورانم به من بگویند که مشکلی در پرونده نیست من به آنها اعتماد خواهم کرد. آنها بهترین هستند و من به آنها اعتماد دارم. به آنها پول خوبی می دهم تا کار خوبی برایم انجام دهند و همه چیز را به آنها می سپرم. ژرژ مندس بهترین قرارداد ها را برای بازیکنانش می بندد. همین. او از مالیات زیاد نمی داند و قانون بکام را هم نمی شناسد. مثل من. او پدر خوانده بچه های من است و کسی است که بیشترین اعتماد را به او دارم. صادق است و هیچ بدی ندارد. Polaris شرکتی است که کار های اسپانسرینگ و تبلیغاتی من را انجام می دهد و مدیریت آن بر عهده لویس کوریا است. وقتی به انگلیس رفتم به من گفتند که کار ها چطور انجام می شود. 

به همین خاطر شرکت Tolin را ساختیم. کریس فارنل، کسی که وکیل باشگاه منچستر یونایتد بود به من پیشنهاد داده شد. نه ژرژ مندس و نه کارلوس اوزاریو، هیچ کدام وی را به من معرفی نکردند و این باشگاه منچستریونایتد بود که به من فارنل را معرفی کرد. نخواستم که استثنا باشم. بله، می خواهم استثنایی باشم اما همواره در درون زمین نه بیرون زمین. بیرون زمین می خواهم مثل بقیه باشم. 

رونالدو طبق گزارش فوربس سالی ۹۳ میلیون دلار درامد دارد که نصفی از این مبلغ را با اسپانسر های خود و حق تصویرش به دست می آورد. وی در ادامه در دادگاه گفته است:

من همیشه مالیات های خود را داده ام. چه در انگلیس و چه در اسپانیا. همانطور که می دانید من هیچ چیزی را پنهان نکردم. من مثل یک کتاب باز هستم. شما می توانید به گوگل بروید و همه چیز را در مورد رونالدو بدانید. برای مثال، فوربس همه چیز هایی که من کسب کرده ام را گزارش داده است. من می دانم که پول خوبی به دست می آورم اما تمام مشاوران من می دانند که من می خواهم مالیات های خود را بپردازم. به همین خاطر من نمی دانم چرا اینجا هستم. تمام مشاوران من، منچستریونایتد و همچنین رئال مادرید به من گفته اند که من هیچ کار اشتباهی انجام نداده ام. تمام کار ها را طبق گفته آنها، با بهترین نیت انجام دادم و به هیچ اتهامی، گناه کار نیستم. حقیقت این است که نمی دانم چرا اینجا هستم. در فصل ۲۰۱۴/۲۰۱۵، من حق تصویرم را به پیتر لیم دادم. زندگی یک بازیکن همراه با ریسک است. من می خواهم آینده خود را تضمین کنم و به آنها اعتماد دارم. آنها از قبل به من پول ها را پرداخت کردند فقط به خاطر اینکه اگر در ادامه بازی مشکلی برایم پیش آمد، مشکل مالی نداشته باشم. من ۳۰ ساله بودم و زندگی ریسک های خودش را داشت. به همین خاطر با پیتر شریک شدم تا آینده خود را تضمین کنم. 

تگ ها


اخبار روز کریستیانو رونالدو رئال مادرید فوتبال