قسم حضرت عباس یا دم خروس؟؛ رابطه خوب پرز با رونالدو یا دلخوری کریس!

اظهارات پرز در خصوص کریستیانو رونالدو با واکنش‌های مواجه شده است...

رئیس باشگاه رئال مادرید در مصاحبه ای عنوان کرد که از رفتن رونالدو پشیمان نیستم.
به گزارش مدال، پرز در خصوص کریس رونالدو عنوان کرده بود از رفتن CR7 ناراحت نیست چراکه او خودش تمایل به ترک تیم داشته و درادامه افزود که او بزرگترین بازیکنی‌است که تاکنون با من قرارداد امضا کرده‌ و رابطه من با او همیشه عالی بود.
در همین خصوص رسانه‌ها به اظهارات کریستیانو پرداخته و عنوان کرده اند که فوق ستاره پرتغالی درباره جدایی‌اش از رئال گفته است:
"دلیل جدایی ام از رئال، فلورنتینو پرز بود. حس می کردم که در میان سران باشگاه به خصوص پرز، دیگر مقبولیت سابق را ندارم. دیگر از نگاه آنها بازیکن مهم و ارزشمند سابق نبودم."
وی تاکید کرد: "در 4 یا 5 سال ابتدایی حضورم در رئال برای پرز شماره یک و بی جانشین بودم ولی سپس دیدگاهش نسبت به من تغییر کرد. او به من نگاه می‌کرد و در چشمانش می‌دیدم که دیگر روی من حساب نمی‌کند."
کریس افزود: "برای پرز من دیگر یک بازیکن اصلی، تاثیرگذار و غیر قابل جایگزین نبودم. نگاه او به من صرفا تجاری بود و تمجیدهایی که از من می‌کرد نیز قلبا و صادقانه نبودند."
رونالدو تصریح کرد: "برای جدایی از رئال بسیار تعمق کردم. وقتی اخبار جدایی ام منتشر می‌شد، رئیس باشگاه هیچ تلاشی برای حفظ من نکرد و این حس به من دست داد که او نیز با رفتن من موافق است."

بیشتر بخوانید: بدترین رونالدوی یک دهه اخیر‌

گل‌های برتر کریس رونالدو در یوونتوس

تگ ها


فلورنتینو پرز CR7 کریس کریستیانو رونالدو رئال مادرید سری آ لالیگا فوتبال