قصد جدی ناپولی برای جذب جهانبخش

و به نقل از فوتبال ایتالیا، علیرضا جهانبخش، هافبک 24 ساله از سال 2013 در فوتبال هلند فعالیت میکند و در این مدت برای تیمهای نایمخن و آلکمار بازی کرده است ......

 ‌و ‌به نقل از فوتبال ایتالیا، علیرضا جهانبخش، هافبک 24 ساله از سال 2013 در فوتبال هلند فعالیت می‌کند و در این مدت برای تیم‌های نایمخن و آلکمار بازی کرده است. جهانبخش در این فصل فوق‌العاده‌ خوب ظاهر شد و توانست 21 گل به ثمر برساند.
امیر هاشمی، مدیر برنامه‌های علیرضا جهانبخش در این باره به سایت فوتبال ایتالیا گفت‌: جهانبخش در پست هافبک راست بازی می‌کند ولی می‌تواند در هر دو جناح برای تیمش بازی کند. در دریبل و پاس او در سطح بسیار بالایی قرار دارد. سوای بر همه اینها او یک گلزن بسیار خوبی هم هست. من الان نمی‌توانم چیزی را به صورت رسمی تایید کنم ولی می‌دانم که ناپولی ابراز تمایل کرده و مدتی است که جهانبخش را زیر نظر داشته است. بیش از اینها نمی‌توانم توضیح دهم. فقط می‌توانم این را بگویم که چند تن از مدیر برنامه‌های باشگاه ناپولی برای دیدن بازی جهانبخش به هلند هم آمدند.
هاشمی در پایان گفت‌: جهانبخش بازیکن بسیار جاه طلبی است و برای او خیلی مهم است که در تیم جدیدی هم که می‌رود بازیکن مهمی باشد. ناپولی باشگاه بزرگی است و بازیکن بزرگی در اختیار دارد و پوشیدن پیراهن این تیم قطعا ارزشمند خواهد بود.

تگ ها


علیرضا جهانبخش ناپولی سری آ فوتبال