قصه مازادهای پرسپولیس بسر رسید؛ حکایت همچنان باقیست

بعد از معرفی مازادها هنوز قصه توافق برای فسخ با سه مازاد و وارد کردن سه خرید جدید به لیست ادامه دارد....

بعد از معرفی مازادها هنوز قصه توافق برای فسخ با سه مازاد و وارد کردن سه خرید جدید به لیست ادامه دارد.

به گزارش مدال، باشگاه پرسپولیس رسما اعلام کرد:"شریفی با توجه به نظر کالدرون، از جمع همبازیان خداحافظی خواهد کرد و برای وضعیت خود با باشگاه مذاکره خواهد داشت".
_ تبعات مالی سنگین فسخ قرارداد با رادو منجر به آن شد که کالدورن به فکر انتخاب گزینه ای دیگر باشد و درهمان اردوی ترکیه هم اخباری به  گوش می رسید  که اگر مصدومیت ماهینی حاد نباشد شریفی مازاد می شود. در نهایت هم همین شد. کالدرون یک هفته صبر کرد و وقتی پزشک تیم با اخذ نظر دکتر فوق تخصص اعلام کرد ماهینی 25روز دیگر می تواند بازی کند با توجه به اینکه شیری تنها دفاع راست تیم بود تصمیم به حفظ ماهینی گرفت و بعد از بازی های تدارکاتی در جام شهدا همان تصمیمی را گرفت که در ترکیه گرفته بود؛ خداحافظی با مهدی شریفی .
_شریفی در وینگر و خط حمله سابقه بازی داشته. کالدرون در وینگرها با ترافیک بازیکن مواجه است و در خط حمله هم به دنبال جذب مهاجم خارجی و استفاده ازعلیپور و وحید امیری. او احتمالا به همین دلیل شریفی را مازاد اعلام کرده کما اینکه برخورداری ازنادری و انصاری در دفاع چپ و رسن، امیری و حتی ترابی در هافبک نفوذی و برخی مسایل فنی دیگر منجر به مازاد اعلام شدن  مصلح و رفیعی شد. 
_قصه مازادها بسر رسید اما با حواشی و تنش های بسیار. گمانه زنی های رسانه‌ای در کنار شایعه پراکنی ها و اعلام نظرها در فضای مجازی  درباره اینکه چه کسی مازاد  باشد و چه کسی نباشد و استرس هایی که به بازیکنان و هواداران در این باره داده شد بخشی از این ترکش ها است، آن هم در حالی که اگر باشگاه قبل از انتخاب سرمربی با جذب  و تمدید دو بازیکن  لیست را پر نمی کرد فقط یک بازیکن مازاد می شد نه سه نفر و قطعا هم حواشی و ترکش های  این ماجرا کمتر و کمتر می شد. 
_حالا شریفی می رود. باید دید مقصد اوکجاست. او باتوجه به مصدومیت و ترافیک بازیکن  در سپاهان بیشتر از نیمی از بازی ها را ازدست داد و بدلیل  ترافیک بازیکن و نظر برانکو در پرسپولیس فرصت بازی نیافت و می رود که در تیمی دیگر با بازی کردن تجربیاتی کسب کند. شریفی برای پیشرفت باید  انتخاب خوبی داشته و به  تیمی برود که شانس بازی داشته باشد وگرنه نیمکت نشینی و دور شدن از شرایط مسابقه به فوتبال او بیش از این لطمه  خواهد زد.
_آیا شریفی با باشگاه توافق می کند یا مثل مصلح و رفیعی مذاکرات او برای فسخ با تنش هایی همراه خواهد بود؟/قدوسی

بیشتر بخوانید:

رونمایی از سومین مازاد پرسپولیس؛ کالدرون شریفی را کنار گذاشت

 

 

تگ ها


لیست مازاد کالدرون گابریل کالدرون