قضاوت داور چهارم جنجالی در بازی حساس لیگ

داور دیدار پیکان و گل گهر سیرجان، در یکی از مسابقات این فصل خودروسازان یک اتفاق جالب را رقم زد....

به گزارش "ورزش سه"، با اعلام داوران قضاوت کننده در هفته بیستم لیگ برتر از سوی کمیته داوران مشخص شد بازی حساس پیکان و گل گهر سیرجان را میثم حیدری یکی از داوران جوان لیگ برتر سوت خواهد زد. حیدری در شرایطی به عنوان داور این مسابقه انتخاب شده که در هفته سوم لیگ برتر و در جریان دیدار پیکان و ذوب آهن نامش بر سر زبان ها افتاد.


در آن مسابقه در اواخر نیمه دوم سیدرضا مهدوی داور وسط یک پنالتی به سود پیکان اعلام کرد که این مساله بسیار جنجالی شد. اعتراض های شدید ذوبی ها سبب شد تا داور چهارم ورود کند و به داور بازی بگوید آن صحنه خطا نبوده است. البته حسین پورامینی هافبک پیکان نیز با یک کار اخلاقی اعلام کرد روی او خطایی صورت نگرفته است تا مهدوی نظرش را برگرداند و پنالتی را از خودروسازان بگیرد.


در آن مسابقه البته به نظر می رسید نیمکت نشینان ذوب آهن سریعا از طریق گوشی موبایل فیلم صحنه را به داور چهارم نشان دادند و میثم حیدری از روی فیلم تشخیص داده که خطای پنالتی صورت نگرفته است.


البته بعد از بازی مهدی تارتار سرمربی پیکان نیز به صراحت اعلام کرده خطای پنالتی درست نبوده و اعتراضی به این موضوع از سوی پیکانی ها انجام نشد.


با این حال با گذشت چند ماه از آن مسابقه جنجالی، میثم حیدری یکبار دیگر برای پیکان قضاوت خواهد کرد. این داور جوان که تعداد زیادی در لیگ برتر داور وسط نبوده، حالا قرار است مسابقه پیکان و گل گهر را در هفته بیستم سوت بزند. مسابقه ای که برای دو تیم اهمیت ویژه ای داردو قطعا میثم حیدری نیز قصد دارد قضاوتی خوب را برای دو تیم انجام بدهد.

تگ ها


گل گهرسیرجان کمیته داوران پیکان تهران