قطر و تعداد تماشاگری که هرگز به چشم ندیده بود

حضور بیش از ۶۳ هزار تماشاگر در بازی روز گذشته قطر باعث خلق رکورد بیشترین تعداد تماشاگر در دیدارهای تیم ملی این کشور شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قطری ها خود را برای برپایی بزرگترین رویداد فوتبالی آماده می کنند و بزرگترین پشتوانه آنها برای تحقق رویای صعود از گروه خود در جام جهانی، حضور پرتعداد هواداران تیم ملی این کشور است. اتفاقی که شب گذشته در دیدار برابر امارات رخ داد و حضور حداکثری تماشاگران باعث خلق رکورد ویژه ای شد.

 در دیدار دیروز قطر مقابل امارات که با برتری ۵ بر صفر عنابی پوشان به پایان رسید، ۶۳ هزار و ۴۳۹ نفر در استادیوم البیت حضور پیدا کرده و حضور پرتعداد هواداران باعث شد در جشنواره گلی که شاگردان سانچز به راه انداخته بودند، این ورزشگاه تا مرز انفجار پیش برود.

روزنامه الرایة قطر در این خصوص نوشته است که هواداران قطری حماسه فوق العاده ای را به عشق کشورشان خلق کردند و حتی یک ثانیه نیز دست از تشویق و حمایت تیمشان برنداشتند. آنها در طول ۹۰ دقیقه سکوت نکردند و باعث افزایش روحیه بازیکنان شدند و آنها نیز تمام تلاششان را برای خوشحالی تماشاگران به کار گرفتند.

اگرچه عنابی پوشان در پایان نیمه اول با ۵ گل به رختکن رفتند اما شور و شوق هواداران متوقف نشد و شادی آنها با به ثمر رسیدن هر گل، در استادیوم طنین انداز می شد و تماشاگران مشتاق گل های بیشتری بودند.

لازم به ذکر است که ورزشگاه البیت دومین ورزشگاه بزرگ جام جهانی فوتبال ۲۰۲۲ است که گنجایش بیش از ۶۰ هزار تماشاگر را دارد و تاکنون ۳ بازی قطر برابر بحرین در روز افتتاحیه، دیدار برابر عراق و مسابقه روز گذشته مقابل امارات در این ورزشگاه برگزار شده است. ضمن اینکه بازی دیروز بیشترین حضور هواداران برای یک مسابقه فوتبال در قطر بود و آنها در این زمینه رکوردشکنی کردند.

تگ ها


تیم ملی قطر فوتبال جهان قطر فوتبال