قطر – کره جنوبی/ سد عنابی مقابل یاران سون

قطر و کره جنوبی در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت....

قطر و کره جنوبی در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا فردا به میدان خواهند رفت.

به گزارش خبرنگار مدال، قطر و کره جنوبی در دیداری از مرحله یک چهارم نهایی جام ملت‌های آسیا فردا مقابل هم به میدان خواهند رفت.


اطلاعات بازی:
ساعت: 16:30/ جمعه 5 بهمن/ ورزشگاه زاید اسپورتس، ابوظبی


تیم داوری:
داور وسط: روشن ایرماتوف (ازبکستان)/ کمک داوران: عبدالحمید رسولوف و جهانگیر سعیدوف (ازبکستان)/ داور چهارم: ما نینگ (چین)/ VAR: پائولو والری (ایتالیا)، محمود بن جهاری (سنگاپور) و فو مینگ (چین)


نمای بازی:
در سومین بازی مرحله یک چهارم نهایی، کره جنوبی و قطر در شرایطی به مصاف هم خواهند رفت که هر دو تیم با آمادگی بالا به این مرحله رسیده‌اند و هر دو در تلاش خواهند بود تا با کسب پیروزی در این بازی به نیمه نهایی برسند. کره جنوبی در جام ملت‌های 2015 به فینال این بازی‌ها رسید و در 4 دوره از 5 دوره اخیر در نیمه نهایی جام ملت‌ها حضور داشته است. کره برای شکستن طلسم 59 ساله قهرمانی کار دشواری مقابل قطر خواهد داشت چرا که حریف عنابی پوش کره در این بازی، در 4 بازی اخیر خود به پیروزی دست یافته و یکی از آماده‌ترین تیم‌های این دوره از جام ملت‌ها محسوب می‌شود. قطر با نسلی از بازیکنان جوان به دنبال کسب موفقیت در این دوره از جام ملت‌ها بوده تا تیمی قوی و مقتدر را برای جام جهانی 2022 در اختیار داشته باشد. تقابل سون هئونگ مین یکی از بهترین بازیکنان حال حاضر آسیا با المعز علی مهاجم 7 گله قطری‌ها در این بازی نیز از نکات جالب این دیدار خواهد بود.


چهره‌های برتر:
المعز علی و اکرم عفیف دو بازیکن کلیدی ترکیب قطر هستند و سون هئونگ مین و هوانگ این بئوم بازیکنان کلیدی ترکیب کره جنوبی محسوب می‌شوند.


ترکیب احتمالی قطر:
سعد الشیب، طارق سلمان، بسام الراوی، پدرو میگل، حمید اسماعیل، بوعلام خوخی، عبدالعزیز حاتم، کریم بوضیاف، اکرم عفیف، حسن الهیدوس و المعز علی


ترکیب احتمالی کره جنوبی:
کیم سئونگ گیو، کیم مین جائه، کیم یونگ گوون، لی یونگ، کیم جین سو، جونگ وو یونگ، هوانگ هی چان، هوانگ این بئوم، لی چونگ یونگ، سون هئونگ مین و هوانگ اویی جو


تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 10 بار مقابل هم به میدان رفته‌اند که سهم قطر 3 پیروزی بوده و کره جنوبی در 5 بازی به برتری رسیده و 2 بازی نیز با تساوی خاتمه یافته است.