قطعی؛ پایان دوران ستاره پرتغالی در بارسا

باشگاه بارسلونا پس از به بن بست رسیدن با نلسون سمدو، تصمیم به قرار دادن نام این مدافع پرتغالی در فهرست فروش گرفته است.....

به گزارش "ورزش سه"، نلسون سمدو تابستان ۲۰۱۷ از بنفیکا به خدمت گرفته شد تا سرجی روبرتو را در جناح راست به چالش بکشد. او پس از مدتی توانست در سمت راست برای خود یک جایگاه ثابت به دست بیاورد و حتی در یک سال اخیر، سرجی روبرتو به خط میانی منتقل شده است.

سمدو که تا ۲۰۲۲ با بارسا قرارداد دارد، با این باشگاه بر سر تمدید به بن بست رسیده و چندین پیشنهاد باشگاه را رد کرده است. طبق ادعای مارکا، دو طرف به بن بست قطعی رسیده اند و باشگاه کاتالان در نهایت تصمیم گرفته تا نام سمدو را در فهرست فروش قرار دهد. هدف این است که تا زمان باقی است و ارزش سمدو به دلیل نزدیک تر شدن به اتمام قراردادش افت نکرده، او را با رقمی خوب به فروش برسانند و یا وارد پروسه معاوضه بازیکن کنند.

سمدو می تواند کلید انتقال لائوتارو مارتینز یا میرالم پیانیچ به بارسلونا باشد.

اینتر و یوونتوس هر دو به مدافع راست نیاز دارند. سمدو می تواند به اینتر برود تا از رقم نهایی انتقال لائوتارو کاسته شود. یوونتوس هم به یک مدافع راست نیاز دارد ولی آنها در بارسا بیش از هر کسی، قصد جذب آرتور ملو را دارند، با این حال احتمال انتقال سمدو به یووه برای هموار شدن مسیر انتقال پیانیچ، دور از ذهن نیست.

ارزش مدافع ۲۶ ساله پرتغالی ۴۰ میلیون یورو تخمین زده می شود ولی بارسا روی او ۷۰ میلیون یورو قسمت گذاشته است.

 جدایی سمدو البته باعث خواهد شد تا سرجی روبرتو در جناح راست تنها شود و بارسلونا چاره ای نخواهد داشت تا روی موسی واگه به عنوان ذخیره او حساب باز کند. واگه اخیرا به نیس فرانسه با بند خرید دائمی قرض داده شده بود ولی باشگاه فرانسوی بند او را فعال نکرد.

تگ ها


نلسون سمدو بارسلونا