قطعی؛ آب پاکی کومان روی دست لوئیس سوارز

رونالد کومان امروز به لوئیس سوارز اطلاع داد که برای فصل بعد به دنبال یک تیم جدید باشد. وکلای سوارز قرار است برای فسخ قرارداد به باشگاه بارسلونا بروند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، خبر هفته گذشته ال چیرینگیتو تایید شد و باشگاه بارسلونا به زودی به لوئیس سوارز قطع همکاری خواهد کرد.

امروز رادیو راک ۱ کاتالونیا گزارش داد که رونالد کومان سرمربی بجدید بارسلونا به لوئیس سوارز اطلاع داده است که برای فصل بعد روی او حساب نمی کند و به فکر تیمی دیگر برای خود باشد. خبری که مورد تایید مارکا و دیگر رسانه های کاتالونیا قرار گرفت.

ستاره اروگوئه ای که هیچ پیغامی از سوی باشگاه در مورد زمان شروع تمرینات پیش فصل دریافت نکرده بود، حالا باید به فکر فسخ قراردادش با بارسا باشد. قراردادی که یک سال از آن باقیمانده بود و اگر فصل بعد در ۶۰ درصد بازی ها به میدان می رفت، یک فصل دیگر نیز تمدید می شد.

طبق این گزارش، وکلای سوارز به زودی با سران بارسا برای فسخ قرارداد ملاقات خواهند کرد.

لوئیس سوارز سال ۲۰۱۴ بود که از لیورپول به بارسلونا پیوست و پس از شش سال در ۲۸۳ بازی توانست ۱۹۸ گل به ثمر برساند و سومین گلزن برتر تاریخ بارسلونا محسوب می شود. او ۱۰۹ پاس گل هم با پیراهن آبی اناری داده است. آخرین گل سوارز برای بارسا در بازی یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان برابر بایرن بود که یکی از دو گل تیمش در شکست ۸-۲ تاریخی تاریخی را به ثمر رساند.

سوارز با بارسا ۱۳ جام کسب کرد: ۴ لالیگا، یک لیگ قهرمانان، ۴ کوپا دل ری، یک سوپرکاپ اروپا و ۲ سوپرکاپ اسپانیا.

پایانی غم انگیز برای دوست صمیمی لیونل مسی و دومین گلزن برتر آبی اناری ها در شش سال گذشته.

بیشتر بخوانید:

پاکسازی بزرگ در بارسلونا؛ تب تندی که فروکش کرد!

بارسلونا پس از ۳۱ سال در لالیگا تنها شد

 

 

تگ ها


لوئیس سوارز رونالد کومان تیم‌ ملی هلند فوتبال جهان بارسلونا فوتبال