قطعی؛ تغییر نام ورزشگاه نوکمپ به اسپاتیفای!

باشگاه بارسلونا و کمپانی اسپاتیفای بر سر قراردادی سه ساله به توافق رسیده اند که بر اساس آن، ورزشگاه نوکمپ در این مدت تغییر نام خواهد داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، باشگاه بارسلونا که در پی پاندمی کرونا متحمل ضرر اقتصادی فراوانی شده بود و چیزی تا ورشکستگی مالی فاصله نداشت، حالا به تدریج در حال بازیابی منابع مالی است و به روزهای خوب اقتصادی باز خواهد گشت. یکی از مهمترین گام ها در این راه، توافق سران باشگاه با کمپانی سوئدی "اسپاتیفای" است.

طبق ادعای رسانه های اسپانیایی، بارسلونا با اسپاتیفای بر سر قراردادی سه ساله به ارزش ۲۸۰ میلیون یورو به توافق رسیده است و این کمپانی اسپانسر اول باشگاه کاتالان خواهد شد. نام اسپاتیفای به زودی روی پیراهن تیم های فوتبال مردان و زنان و نیز دیگر رشته های ورزشی که باشگاه در آنها فعالیت دارد، حک خواهد شد. توافق حتی بر سر تغییر نام نوکمپ به اسپاتیفای از فصل آینده نیز صورت گرفته است.

مذاکرات از ماه ها پیش شروع شده بود و سرانجام به نتیجه رسید. در جریان بازی یکشنبه بارسا و اتلتیکو، مدیران اسپاتیفای نیز در جایگاه ویژه نوکمپ حضور داشتند.

لازم به ذکر است که اسپاتیفای(spotify) یک سرویس پخش موسیقی است که به‌واسطه‌ی آن می‌توانید به میلیون‌ها آهنگ، پادکست و ویدئوی هنرمندان سراسر جهان دسترسی داشته باشید. علت جذابیت اسپاتیفای برای مخاطبین این است که صرفا می‌توان با ساخت یک حساب کاربری از طریق ایمیل یا اتصال از طریق فیسبوک به‌طور رایگان از سرویس اسپاتیفای استفاده کرد.

تگ ها


خوان لاپورتا فوتبال جهان بارسلونا لالیگا فوتبال