قطعی؛ غیبت پدیده ایتالیایی در یورو ۲۰۲۰

نیکولا زانیولو تایید کرد که در یورو ۲۰۲۰ نمی تواند تیم ملی ایتالیا را همراهی کند....

به گزارش "ورزش سه"، مصدومیت نیکولو زانیولو پدیده فوتبال ایتالیا در جریان پیروزی ۱-۰ لاجوردی ها مقابل هلند در شهریور ماه گذشته او را برای ماه های طولانی به دور از میادین نگاه داشته است.

در جریان آن بازی بعد از برخورد زانیولو با دانی فان دبیک او روی زمین افتاد و بعد از مدتی درحالی که مشخص بود درد می کشد، از زمین بیرون رفت. زانیولو پیشتر زیر تیغ جراحی رفته و رباط صلیبی اش را به دست جراحان سپرده بود. نخستین بار او ماه ژانویه ۲۰۲۰ مصدوم شد و تا انتهای فصل تنها در هفته های پایانی و به لطف طولانی شدن سری آ در نتیجه کرونا توانست هشت بازی برای باشگاهش رم انجام دهد.

پس از مصدومیت مجدد زانیولو، ریکاوری او تا ماه آینده ادامه خواهد داشت ولی با وجود بازگشت احتمالی به میادین، شانسی برای حضور در یورو ۲۰۲۰ نخواهد داشت.

 زانیولو با تایید غیبت خود در یورو عنوان کرد از امروز تمام تمرکز خود را بر روی رقابت‌های انتخابی جام جهانی قطر و حضور در این رقابت‌ها معطوف خواهد کرد.

تیم ملی فوتبال ایتالیا در یورو ۲۰۲۰ با تیم‌های ولز، ترکیه و سوئیس همگروه شده است و تیم آماده روبرتو مانچینی امیدوار به درخشش در این دوره از رقابت‌ها است.

زانیولو در ۷ بازی ملی همراه تیم ملی فوتبال کشورش دو بار موفق به گلزنی شده است.

تگ ها


آ اس رم تیم ملی ایتالیا فوتبال جهان سری آ فوتبال