قطعی؛ مائوریتزیو ساری سرمربی فصل آینده لاتزیو

بر اساس ادعای رسانه‌های ایتالیایی مائوریتزیو ساری قرارداد خود را با لاتزیو امضا کرده و این موضوع طی ساعات آینده اعلام خواهد شد....

به گزارش "ورزش سه"، بعد از اینکه مشخص شد سیمونه اینزاگی راهی اینتر شده و فصل آینده روی نیمکت لاتزیو نخواهد نشست، شایعات زیادی در رابطه با سرمربی بعدی این تیم به گوش رسید. با این وجود به نظر می رسد که سرمربی فصل آینده این تیم مشخص شده است.

بر اساس گزارش ها در ایتالیا طی یک هفته اخیر مذاکرات فشرده ای بین باشگاه لاتزیو و مائوریتزیو ساری، سرمربی سابق تیم های ناپولی، چلسی و یوونتوس، انجام شده و توافقات نهایی نیز در این زمینه به وقوع پیوسته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که ساری قرارداد دو ساله با لاتزیو به امضا رسانده و سالیانه سه میلیون یورو حقوق دریافت خواهد کرد که این مبلغ با پاداش ها افزایش خواهد یافت و این مربی می تواند در صورت صعود لاتزیو به لیگ قهرمانان اروپا تا چهار میلیون یورو دستمزد دریافت کند.

گفتنی است ساری بعد از برکناری از هدایت باشگاه یوونتوس یک سال بدون تیم بوده و حتی هنوز هم تحت قرارداد بیانکونری قرار دارد. با این حال به نظر می‌رسد که او بعد از این مدت دوری یک بار دیگر به حرفه مربیگری و البته سری آ باز خواهد گشت.

تگ ها


نقل و انتقالات اروپا نقل و انتقالات اروپا ۲۰۲۲ ۲۰۲۱ مائوریتسیو ساری لاتزیو