قطعی؛ نیمار هم از دست بارسلونا پرید

فوق ستاره برزیلی در مصاحبه با مجله اختصاصی پی اس جی تایید کرد که فصل بعد نیز در این باشگاه خواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از آاس، نیمار یک سال دیگر در پی اس جی می ماند و او رسما این را در مصاحبه با شبکه باشگاه اعلام کرد. فوق ستاره برزیلی که سال گذشته در چنین روزهایی سخت در تلاش برای جدایی بود و می خواست به بارسلونا برگردد، در نهایت با مانع تراشی های باشگاه پاریسی ماندنی شد و حالا از این بابت خوشحال است.

نیمار فصل بسیار خوبی را با پی اس جی پشت سر گذاشت و باشگاه پاریسی به لطف نمایش های درخشان او ضمن فتح تمامی جام های داخلی به فینال لیگ قهرمانان نیز رفت ولی با یک گل به بایرن مونیخ باخت. نیمار بسیار باانگیزه است تا یک بار دیگر با پی اس جی فینال لیگ قهرمانان را تجربه کند.

این روزها که بارسلونا در اوج بحران است و صحبت از جدایی لیونل مسی مطرح می شود، نیمار در مصاحبه با مجله اختصاصی پی اس جی گفت:«فصل بعد در پی اس جی می مانم. هدفم تجربه یک فینال دیگر در لیگ قهرمانان است اما این بار باید برنده شویم. می خواهم نامم را در تاریخ پی اس جی ماندگار کنم و پروژه باشگاه نیز یک پروژه موفق و جاه طلبانه است. ما امسال نشان دادیم که در مسیر درستی قرار داریم.»

قرارداد نیمار با پی اس جی تا ۲۰۲۲ اعتبار دارد ولی طبق ادعای منابع فرانسوی، احتمال تمدید آن بسیار بالاست تا به این ترتیب امیدهای اندک بارسا برای بازگرداندن نیمار هم از بین برود.

بیشتر بخوانید:

پایان همکاری غیرمنتظره نیمار با نایکی

اوساگونا با راموس و نیمار هم‌باشگاهی شد!

 

 

تگ ها


نیمار پاری سن ژرمن فوتبال جهان بارسلونا فوتبال