قطعی؛ هری کین در تاتنهام ماندنی شد

هری کین ستاره ملی پوش تاتنهام رسما اعلام کرد که فصل جاری را در تاتنهام خواهد ماند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هری کین در روزهای ابتدایی تمرینات تاتنهام به دلیل اعتراض به عدم صدور مجوز جدایی از این تیم غایب بود و البته در ادامه ترجیح داد در تمرینات حضور یابد. منچسترسیتی علاقه شدیدی به جذب هری کین داشت و حتی حاضر به پرداخت رقمی در حدود ۱۳۰ میلیون پوند نیز برای خرید این ستاره انگلیسی شده ابود، اما دنیل لووی مالک باشگاه علاقه ای به فروش این بازیکن زیر رقم ۱۵۰ میلیون نشان نداد.

هری کین در اولین دیدار تاتنهام در این فصل و در جریان برتری شیرین این تیم مقابل منچسترسیتی غایب بود و سه روز پیش در مسابقه اسپرز برابر ولورهمپتون برای اولین بار در فصل جدید در ترکیب این تیم قرار گرفت. هری کین در دقیقه ۷۵ به جای سون هیونگ مین وارد زمین شد و برای تاتنهام بازی کرد. در نهایت اسپرز با تک گل دله آلی از روی نقطه پنالتی در این دیدار پیروز شده و شش امتیازی شد.

کین دقایقی پیش با انتشار متن زیر در توئیتر خود تایید کرد که یک فصل دیگر نیز در تاتنهام خواهد ماند. او نوشته است:« روز یکشنبه دیدن استقبال هواداران برایم باورنکردنی بود و در هفته های اخیر نیز پیام هایی حمایتی از جانب آنها دریافت کرده ام. امسال در تاتنهام خواهم ماند و ۱۰۰ تمرکزم را روی کسب موفقیت با تیم خواهم گذاشت.»

تگ ها


فوتبال جهان تاتنهام لیگ برتر فوتبال