قطعی؛ پایان کار پائولو فونسکا در آاس رم

سرمربی آاس رم پس از دو سال و در پایان فصل جاری از هدایت این باشگاه کنار خواهد رفت....

به گزارش "ورزش سه"، پس از شکست سنگین ۶-۲ رم برابر منچستریونایتد در دیدار رفت از نیمه نهایی لیگ اروپا، چهار سرمربی موقت آماده جانشینی فونسکا هستند، اما سرمربی رم استعفا نمی دهد.

رم در حال حاضر و چهار بازی مانده به پایان فصل در سری آ در رده هفتم جدول قرار دارد، تنها دو امتیاز بالاتر از ساسوئولو.

جالوروسی از پنج بازی گذشته خود در سری آ تنها چهار امتیاز به دست آورده اند و هفته گذشته در دیدار رفت از مرحله نیمه نهایی لیگ اروپا نیز ۶-۲ برابر منچستریونایتد شکست خوردند.

فونسکا روز گذشته با مدیران باشگاه رم دیدار کرد و در این ملاقات که یک ساعت به طول انجامید، مدیر برنامه های سرمربی رم نیز حضور داشت.

باشگاه فونسکا را اخراج نکرد و این سرمربی پرتغالی نیز تاکید کرد که نمی خواهد استعفا بدهد. ساعتی پیش اما مالک باشگاه رم خبر از جدایی قطعی فونسکا در پایان فصل داد.

دن فریدکین، مالک آاس رم در خصوص قطع همکاری با پائولو فونسکا گفت:« از طرف همه در باشگاه آاس رم از پائولو فونسکا برای سخت کوشی و رهبری تیم در این دو سال تشکر می کنیم. پائولو آاس رم را در چالش های سختی چون همه گیری کرونا و تغییر مالکیت هدایت کرد. برای او در آینده بهترین ها را آرزو داریم و مطمئنیم او هر جا برود، می تواند چیزهای بزرگی را به تیم جدیدش اضافه کند.»

رم با فونسکا فصل گذشته در رده پنجم قرار گرفت و امسال هم نتوانست سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند. مائوریتزیو ساری گزینه احتمالی جانشینی او محسوب می شود.

تگ ها


آ اس رم