قطع امید ادووکات از بازیکنان فعلی عراق !

دیک ادووکات سرمربی هلندی عراق پس از تساوی برابر لبنان از اهمیت و تاثیر میزبانی در کشور عراق گفت....

به گزارش "ورزش سه"، عراق در یک بازی پر برخورد مقابل لبنان به کسب یک امتیاز بسنده کرد و با پایان یافتن بازی با تساوی بدون گل، عراق در سومین بازی هم نتوانست به پیروزی دست پیدا کند.  

طبق نوشته سایت شفق نیوز عراق دیک ادووکات در پی تساوی بدون گل تیم ملی فوتبال عراق برابر لبنان در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ در قاره آسیا گفت: می‌خواستیم که در این دیدار پیروز شویم و تیم برتر میدان هم بودیم. فرصت‌های زیادی خلق کردیم. تیم خوبی داریم اما نیازمند بازیکنان بهتری هستیم. روی این موضوع در آینده کار می‌کنیم. در مورد بازیکنان خط حمله باید بگویم آنها بهترین هستند. به دلیل غیبت محمد داود و آسیب‌دیدگی مهند علی مجبور شدیم از ایمن حسین کنار ابراهیم بایش بهره ببریم.

سرمربی هلندی تیم ملی فوتبال عراق همچنین گفت: تمامی بازی‌های لیگ عراق را از تلویزیون تماشا می‌کنم و کادر فنی من در عراق هم آن را زیرنظر دارد. محمد علی عبود و احمد فاضل را با تماشای تلویزیونی بازی‌ها انتخاب کردم. به این روند ادامه خواهیم داد، زیرا نیازمند بازیکنان بهتری در تیم ملی عراق هستیم. اگر در عراق بازی کنیم بدون شک من هم آنجا خواهم بود. امیدوارم هر چه زودتر بتوانیم در عراق میزبان حریفان باشیم.

تگ ها


تیم ملی عراق عراق لبنان