قفل فولادی شهاب علیه استقلالِ فرهاد!

فولاد خوزستان در دیدارهای خانگی این فصل خود تنها دو گل خورده و شرایط ویژه ای را دارد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، تیم فولاد خوزستان مدعی جدی کسب سهمیه آسیایی است و در صورت کسب پیروزی مقابل استقلال، به رتبه سوم جدول صعود خواهد کرد. نکته ویژه در عملکرد قرمزهای اهواز این است که آن ها در بازی های خانگی خود تنها دو گل خورده اند و از این حیث رکورددار هستند.


تیم جواد نکونام یک بار در هفته اول با دریافت گل در برابر صنعت نفت مغلوب شد که البته ضربه تماشایی عقیل کعبی قابل مهار هم نبود. یک گل هم در بازی پرسپولیس روی ضربه پنالتی بحث برانگیزی رقم خورد که اتفاقا آن هم منجر به شکست فولاد شد.


در دیگر بازی ها شهاب گردان گلر شماره یک فولاد دروازه خود را بسته نگه داشت و همین موضوع به موفقیت فولاد کمک بزرگی کرد و حالا در صورتی که او بار دیگر موفق به کلین شیت شود، فولاد دست کم یک امتیاز از استقلال خواهد گرفت که البته باتوجه به خط حمله پرستاره این تیم، احتمال پیروزی نیز کم نیست.


فولاد در این فصل ۱۲ گل خورده داشته و به همراه پرسپولیس بهترین خط دفاعی لیگ را در اختیار دارد. شاگردان نکونام از ساختار دفاعی بسیار خوبی بهره مند هستند و استقلال برای گلزنی به آن ها در فولاد آره نا با مشکلات بسیار زیادی مواجه خواهد بود.


نکته مهم این که استقلال در ترکیب خود سه گلزن برتر لیگ را در اختیار دارد؛ مهدی قایدی با ۹ گل و شیخ دیاباته و ارسلان مطهری نیز ۸ گل در این دیدار به دنبال گلزنی به فولاد خواهند بود.

بیشتر بخوانید:

با شرکت استراماچونی، تیام ، فرهاد و نکو!

فولاد پنجمین آزمون فرهاد در استقلال

 

 

تگ ها


فولاد خوزستان شهاب گردان فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال