قلعه‌نویی: افت نکرده‌ایم/ موقعیت‌های زیادی از دست می‌دهیم

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم فوتبال سپاهان در نشست خبری پیش از بازی این تیم با نفت مسجدسلیمان حضور یافت....

به گزارش مدال، امیر قلعه‌نویی در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال سپاهان اصفهان مقابل نفت مسجدسلیمان اظهار داشت: خیلی خوشحالم که در شهر اولین‌ها هستم. بازی بسیار سختی در پیش داریم و نفت مسجدسلیمان تیم بسیار خوبی است. ما نیاز داریم که این سه امتیاز را بگیریم تا از کورس مدعیان قهرمانی عقب نیفتیم.

«مسجدسلیمان شهر اولین‌ها و مردم آن، مردم اولین‌ها هستند.»، وی ضمن بیان این جمله تصریح کرد: در نیم‌فصل دوم بازی‌ها و امتیازگیری سخت‌تر و دروازه‌ها و زمین کوچک‌تر می‌شوند. نفت مسجدسلیمان تیم تاکتیکی است و خیلی خوب و بابرنامه بازی می‌کند. ما هم سپاهان هستیم و هفته به هفته بهتر می‌شویم. اگر کیفیت زمین اجازه بدهد، بازی خیلی خوبی از آب درخواهد آمد، چون من و تارتار به بازی زیبا اعتقاد داریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره غایبان تیمش برای این مسابقه گفت: تا دل‌تان بخواهد بازیکن مصدوم داریم و کی‌روش استنلی هم محروم است. سایر بازیکنان را در اختیار داریم.

قلعه‌نویی در واکنش به ادعای خبرنگاری مبنی بر اُفت زردپوشان اصفهانی خاطرنشان کرد: نظر شما قابل احترام است، اما ما اُفتی نداشتیم. اگر این بازی را ببریم، دو امتیاز بیشتر از شرایط مشابه نیم‌فصل اول داشته‌ایم. نمی‌دانم شما چه چیزی را اُفت می‌دانید. موضوع فاصله امتیازی متفاوت است. فاصله امتیازی ما نسبت به پرسپولیس زیاد شده است، اما شرایط تیمی خوبی داریم.

وی با اشاره به دیدار هفته گذشته شاگردانش مقابل فولاد خوزستان بیان کرد: در بازی قبلی، یکی از بهترین بازی‌های خود را ارائه کردیم. مشکلی که زیاد با آن مواجه هستیم، این است که از موقعیت‌های 80 درصدی استفاده نمی‌کنیم، اما یک توپ خیلی خیلی معمولی که شانس و اشتباهات در آن دخالت دارد، وارد دروازه ما می‌شود. در روزهای اخیر با بازیکنان فقط در این باره صحبت کردم و گفتم در نیم‌فصل دوم باید از موقعیت‌های گلزنی خود استفاده کنیم. امیدوارم این فاصله امتیازی را کم کنیم.

بیشتر بخوانید:
برگزاری تمرین پرسپولیس با حضور میناوند
آخرین تمرین استقلال پیش از دربی با حضور مهمانان ویژه

تگ ها


نشست خبری نشست خبری امیر قلعه نویی امیر قلعه نویی فوتبال ایران سپاهان نفت مسجدسلیمان سپاهان نفت مسجد سلیمان نفت مسجد سلیمان-سپاهان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال