قلعه نویی: امیدمان برای قهرمانی کم رنگ شد

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد خوزستان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد ......

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با حضور در نشست خبری بعد از دیدار با فولاد خوزستان درباره موضوعات مختلفی صحبت کرد.
به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، امیر قلعه نویی پس از تساوی برابر فولاد خوزستان با حضور در نشست خبری پاسخوی سوالات خبرنگاران شد. مشروح نشست خبری امیر قلعه نویی در ادامه می آید:
استاندار به استقلال خوزستان نگاه ویژه داشته باشد
از مسئولان اهواز به خاطر زمین خوبی که داشتند تشکر می کنم. از تریبون شما استفاده کرده و برای نمایندگان ایران در لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت می کنم. از آنجایی که در اهواز بازی کردیم، امیدوارم استقلال خوزستان نتیجه خوبی بگیرد و در نخستین تجربه حضورش در لیگ قهرمانان آسیا پیروز شده و صعودش را به دور بعد قطعی کند. استقلال خوزستان تیمی جوان و خوب است. از استاندار خوزستان می خواهم نگاهی ویژه به این تیم داشته باشد.
فولاد با برنامه بازی می کند
سعداوی تیم خوبی درست کرده اما تعجب می کنم چرا بعضی اوقات با او برخوردهای نامناسب می شود. فولاد یک فوتبال با برنامه بازی می کند اما ما امروز آنها را بسته بودیم. حریف بعد از 10 نفره شدن ما توپ و میدان را در اختیار گرفت. امروز فوتبال جاندار و فیزیکی را دو تیم به نمایش گذاشتند. سرعت بازی و تعداد پاس ها هم بالا بود اما فرصت چندانی روی دروازه ها ایجاد نشد. ما دو موقعیت خوب داشتیم که می توانستیم از آنها استفاده کنیم.
داور روز خوبی داشت
از داوری هم رضایت کامل داریم. از کرمانشاهی تشکر می کنم که قضاوت خوبی انجام داد. با وجود اینکه ما 10 نفره شدیم اما عملکرد تیم داوری خوب بود.
تساوی نتیجه بدی نبود
بازی کردن مقابل فولاد در اهواز سخت است. تیم حریف موقعیتی در این بازی نداشت. اگر ادینیو دقت می کرد و قبل از 10 نفره شدن ما موفق به گلزنی می شدیم برای ما خیلی بهتر می شد. ما باید تلاش و انگیزه مان را بیشتر کنیم. فولاد تیم خوبی است و ما خوشبختانه به آنها موقعیت چندانی ندادیم. به نظرم تساوی هم نتیجه بدی نیست.
امیدمان کم رنگ شد
امیدمان برای قهرمانی کم رنگ است، باید جایگاهمان را در جدول حفظ کنیم.
سلطانی فر تکلیف فوتبال را مشخص کند
باید راجع به این موضوع وقت زیادی را صرف کرد و صحبت کنیم. فوتبال ما تکلیفش معلوم نیست؛ آقای سلطانی فر باید تکلیف فوتبال را مشخص کند. چرا تیم هایی مانند استقلال اهواز، آرارات، راه آهن و شاهین بوشهر از بین می روند. این نشان می دهد در فوتبال ما نه برنامه ای وجود دارد و نه کسی پشت این تیم ها است. در تیم هایی مانند استقلال خوزستان که صنعتی هستند در یک مقطع مدیری می آید که به فوتبال علاقه دارد اما در مقطع بعدی مدیری می آید که به فوتبال هیچ علاقه ای ندارد. در زمانی که وزارت ورزش، سازمان تربیت بدنی بود، روسای این سازمان در واقعا آشنایان رییس جمهوری بودند و این سازمان به جز دوره آقای هاشمی طبا به حیاط خلوت سیاسیون تبدیل شده بود. از همان جا فوتبال به دلیل عدم آشنایی آن مسئولان، هویت اصلی خود را از دست داد. 10 سال پیش هم این حرفها را زدم ولی هیچ توجهی نشد. قبلاً هر کسی رئیس جمهور نمی شد او را به وزارتخانه می آوردند. ما مدیرانی نداشتیم که دلشان برای فوتبال بسوزد.
 

تگ ها


المپیک